Dave Franco’nun The Rental Filminden Yeni Fragman

Oyuncu Dave Franco’nun, yöneteceği ilk uzun metraj filmi “The Rental”dan yeni bir fragman yayınlandı.

Son olarak Netflix’in orijinal dizilerinden biri olan “Easy”de rol alan Amerikalı oyuncu Dave Franco yönetmenliğe soyundu. Franco, “The Rental” filmi ile ilk uzun metraj film yönetmenliği yapacak. Korku – gerilim tadındaki filmin yeni fragmanı yayınlandı. “The Rental” filminin herhangi bir aksaklık ya da erteleme kararı alınmadığı takdirde 24 Temmuz 2020 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

The Rental Filminin Konusu

“The Rental” filminde sorunlarından kaçmak için, şehirden uzaklaşan ve bir ev kiralayan çiftin hafta sonu kaçamaklarında başlarında gelen ürkütücü ve gerilim dolu olaylar işleniyor. Kendi sorunlarından kaçmak zorunda olan çift, kiraladıkları evde çok daha büyük problemlerden kaçmak zorunda kalacak. Her yerden çıkan gizlenmiş kameralar ile özel yaşamlarının izlendiğini fark eden çiftin büyük sırları ortaya çıkar ve bir an önce o evden kaçmaya çalışırlar.

The Rental Filminin Oyuncu Kadrosu

Filmin başrollerini Alison Brie ve Dan Stevens paylaşıyor. Alison Brie Michelle karakterine hayat verirken, Dan Stevens Charlie rolü ile seyirci karşısına çıkacak. Yıldız ikiliye Sheila Vand, Jeremy Allen White ve Toby Huss eşlik ediyor.

Yönetmen Dave Franco Hakkında

Amerikalı oyuncu Dave Franco’yu Neighbors, 21 Jump Street, Now You See Me serisi, The Disaster Artist gibi önemli yapımlardan tanıyoruz ancak onu ilk kez yönetmen koltuğunda göreceğiz. Ünlü oyuncunun bu özel projesi, sayılı sinema salonların gösterime girecek.

The Rental Filminin Fragmanı

Yorumlar