David Fincher İmzalı Mank'tan Resmi Fragman Yayınlandı

David Fincher İmzalı Mank'tan Resmi Fragman Yayınlandı

Netflix, heyecanla beklenen David Fincher imzalı Mank filminden resmi fragman ve afiş yayınlandı. David Fincher imzalı Mank, 4 Aralık’ta Netflix’te yayınlandı.

Farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmler sunan lider yayın platformu Netflix, dram ve tarih türlerindeki yapımları arasına bir yenisini ekliyor.

Netflix, David Fincher’in heyecanla beklenen filmi MANK’ın resmi afişini ve fragmanını paylaştı. Senaryosunu Jack Fincher'in kaleme aldığı film ABD’de Kasım ayında seçili sinemalarda vizyona girdikten sonra, 4 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak.

David Fincher'in yönetmenliğini üstlendiği filmde; 1930'ların Hollywood’u, Yönetmen Orson Welles için Citizen Kane filminin senaryosunu bitirmeye çalışan hiciv ustası ve alkolik senarist Herman J. Mankiewicz'in gözünden yeniden değerlendiriliyor.

David Fincher İmzalı Mank Filminin Resmi Fragmanı

Fincher yönetmenliğindeki Mank filminin oyuncu kadrosunda Akademi Ödüllü Gary Oldman, Amanda Seyfried, Lily Collins, Arliss Howard, Tom Pelphrey, Sam Troughton, Ferdinand Kingsley, Tuppence Middleton, Tom Burke ve Charles Dance yer alıyor.
MANK, 4 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak.
Mank

Mank

Vizyon Tarihi: 04 Aralık 2020
Tür:
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar