David O. Russell’ ın Yeni Filminde Christian Bale ve Margot Robbie!

David O. Russell’ ın Yeni Filminde Christian Bale ve Margot Robbie!

Silver Linings Playbook, The Fighter filmleri ile ünlenen yönetmen David O. Russell’ ın yeni filminde Margot Robbie ve Christian Bale yer alacak.

I, Tonya, Birds of Prey ve  Suicide Squad gibi filmler ile başarılı performanslara imza atan ve son olarak Once Upon A Time In Hollywood filmi ile Oscar adaylığı kazanan güzel oyuncu Margot Robbie ara vermeden yeni filmi için hazırlıklara başladı. Güzel oyuncuya filmde eşlik edecek isim ise Oscar’ lı oyuncu Christian Bale olacak.

Beş yıllık bir aradan sonra setlere dönen yönetmen David O. Russell, The Fighter, Silver Linings Playbook ve American Hustle filmleri ile beş defa Oscar adaylığı kazanmıştı. Amerikalı yönetmenin yeni filmi ile ilgili detaylar geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmaya başladı.

Russell projeden ilk bahsettiği sırada, daha önce pek çok yapımda bir araya geldiği Jennifer Lawrence için de bir rol yazdığını ifade etmişti. Fakat bahsi geçen bu rolün Margot Robbie’ye verilmiş olması Lawrence ile anlaşmaya varılamadığını işaret ediyor. İsmi henüz belli olmayan filmin bir doktor ile avukat arasındaki alışılmadık ortaklığı konu alacağı söyleniyor.

Yorumlar