DC Evreninden Green Lantern, HBO Max Ekranlarına Taşınıyor.

DC Evreninden Green Lantern, HBO Max Ekranlarına Taşınıyor.

DC evreninin popüler kahramalarından olan Green Lantern HBO Max ekranlarına taşınıyor.

Joker filmini de yayınlayacak olan HBO Max, DC evreninin popüler kahramalarından olan Green Lantern'i ekranlara taşıyacağını açıkladı. HBO Max, Green Lantern'in yanı sıra diğer projelerinden de bahsetti.

WarnerMedia Entertainment, sahibi olduğu yeni yayın hizmeti HBO Max hakkındaduyurularda bulundu. DC evreninin en popüler karakterlerinden olan Green Lantern'in bilim kurgu türünde bir süper kahraman dizisi olarak ekranlara taşıyacağını açıkladı.

Green Lantern dizisi, daha önce DC Universe'de ve CW'de Flash, Arrow, Batwoman, Black Lightning, Titans, Legend of Tomorrow, Doom Patrol ve Star Girl de olmak üzere diğer DC Comics'in animasyon serilerinin yapan Greg Berlanti tarafından hazırlanacak.

Son birkaç yıldır Green Lantern filmi üzerinde çalışan Geoff Johns'un projesi ile yeni HBO Max projesinin ayrı olup  olmayacağı ya da film projesinin diziye çevrilip çevrilmeyeceği konusu net değil. 

Green Lantern'e ek olarak DC Comics evreninde geçen bağımsız masallar ve değişik karakterler içeren Strange Adventure yapımı ile ilgili planlarının olduğunu açıklayan HBO Max, diğer taraftan da lisye giden DC karakterlerini konu alacak DC Super Hero High'ı da geliştirecek.

Yorumlar