DC'nin Yeni Dizisi Stargirl'den İlk Fragman Yayınlandı

DC, Stargirl dizisinden ilk fragmanı yayınladı.

DC'nin 2020 yılında yayınlamayı planladığı yeni dizisi Stargirl'den ilk fragman yayınlandı. Başrolünde Brec Bassinger'ın yer aldığı dizi diğer DC yapımlarından farklı olacak gibi görünüyor. Dizinin yayınlanacağı kanal, diziye ait ilk görüntüleri seyircileriyle paylaştı

Ön gösterimi 2020 baharında yapılması planlanan Stargirl, The CW kanalında yayınlanacak. Paylaşılan fragmanda, "Stargirl" karakterinin de aralarında yer aldığı bir grup genç kilitli dolapların önünde yan yana dizili şekilde duruyor. Tam bu sırada Courney Whitmore sesi ile şu cümleyi duyuyoruz: "Ekip beni seçti ve ben de seni seçiyorum."

Stargirl karakteri ile başrolde yer alan Brec Bassinger'a, Christopher James Baker, Meg DeLacy, Neil Jasckson Yvette Monreal, Trae Romano, Hunter Sansone, Amy Smart ve Jake Austin Walker gibi isimler eşlik ediyor.

Başrolde Brec Bassinger

Dizinin yaratıcısı olan Geoff Johns, daha önce yaptığı bir açıklamada, Stargirl karakterini canlandıracak olan Brec Bassinger'ın role yaklaşımı hakkında şu sözleri söyledi:

"Benim için Stargirl'den daha özel bir çizgi roman karakteri yok. Ayrıca bu karakteri  Brec Bassinger'dan daha iyi ete kemiğe büründürecek bir oyuncu da yok. Brec'in samimiyeti, gücü, mizahı ve pozitif enerjisi Courtney Whitmore'un da temel özelliklerini oluşturuyor. Onun bu rolü almasından çok memnunum."

Yorumlar