DC’nin Yeni Dizisi Stargirl’den Nefes Kesen Fragman

Gelecek ay seyirci ile buluşacak olan yeni DC dizisi Stargirl’den heyecanlandıran bir fragman yayınlandı.

Flash, Arrow, Titans ve Doom Patrol gibi oldukça başarılı işlere imza atan DC, koleksiyonuna şimdi de Stargirl’ ü ekliyor. Dizinin yayın haklarının sahibi olan The CW, yayınlanmasına bir ay kala seyirci ile bir fragman daha paylaştı.

Yvette Monreal tarafından hayat verilen Yolanda Montez / Wildcat karakterinin kostümünün nasıl göründüğünü yayınlanan fragman ile çok daha iyi inceleme fırsatı yakalıyoruz. Kostümü tasarlayan Gina DeDomenico Flanagan ve Laura Jean Shannon geçtiğimiz hafta çizgi romandaki havayı yakalamak için kumaş seçimi ve dikişi de dahi olmak üzere bazı ayrıntıları paylaşmıştı. Ve sonuç ortada!

Birçok yeni sahneye şahit olduğumuz Stargirl dizi fragmanında, Courtney Whitmore’un da içinde yer alacağı Justice Society of America birliğinin ünlü üyeleri Wildcat ve Hourman’u da görüyoruz. Dizide genç süper kahramana Brec Bassinger hayat verirken kendisine, Anjelika Washington, Joel McHale, Henry Thomas ve Giancarlo Esposito eşlik edecek. Stargirl dizisinin müzikleri ise daha önce Captain Marvel’ ın müziklerini besteleyen Pınar Toprak tarafından bestelenecek.

Stargirl Dizisinin Konusu

DC’nin Stars and S.T.R.I.P.E. adlı çizgi romanından esinlenilen dizi Geoff Johns tarafından yaratılıp ve kaleme alındı. Yeni evlenen annesi ile Kaliforniya'ya taşınan lise öğrencisi Courtney Whitmore, geçmişinde bir süper kahraman ile birlikte çalışan üvey babasına ait bazı eşyaları bulması ile birlikte fantastik bir maceraya atılacak.
Stargirl, 18 Mayıs'ta DC Universe’de yayınlandıktan sadece bir gün sonra The CW'de seyirci ile buluşacak. Diziyi kendi kanalında ve dijital platformlarda ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar