Demet Evgar’ ın En İyi 5 Filmi!

avatar
Anonim Editör

Avlu dizisinin Deniz’i, Bir Kadın Bir Erkek’in Zeynep’i, ünlü oyuncu Demet Evgar’ın beyaz perdede devleştiği filmler!

1.Sofra Sırları -2017

1.Sofra Sırları -2017

Neslihan son derece sıradan hayatı olan, kendini ailesine adamış genç bir kadındır. Eşi ve etrafındaki insanların çok sevdiği bu hanım aşçılığıyla da beğeni toplamaktadır. Ancak sofrasına konuk olan insanların birer birer ölmeye başlaması, açıklanamaz bir şekilde Neslihan’ın şüpheli duruma gelmesine neden olur.

2.Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok -2017

2.Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok -2017
Küçük bir kız çocuğu babası, boşanmış cinayet masası dedektifi Salim bir süredir yaşadığı göz probleminin düzelmeyeceğini ve yakın zamanda tamamen kör olacağını öğrenir. Bu bilgiyi hazmetmeye çalışırken maktulün kör bir piyanist olan eşi, cinayetin bir numaralı şüphelisinin kör eşi Leyla ve kendi kör annesi arasında sıkışıp kalan Salim’in gözleri olaylar geliştikçe daha da körleşir.

3.Aile Arasında -2017

3.Aile Arasında -2017
Takıntıları yüzünden son derece sıkıcı bir hayatı olan Fikret karısı tarafından terk edilir, evsiz ve işsiz kalır. Bir müzikholde vokalistlik yapan Solmaz hayırsız kocasını nihayet terk etmeyi başardığında hayat Fikret’le yollarını garip bir şekilde kesiştirir. Solmaz'ın kızı Zeynep için Fikret’in bir iyilik yapmayı kabul etmesi herkes için o ana kadar bildikleri hayatlarının sonu, yepyeni ve ortak bir hayatın ise başlangıcı olacaktır.

4.Sen Aydınlatırsın Geceyi -2013

4.Sen Aydınlatırsın Geceyi -2013
Manisa’nın bir kasabasında görünüşte her şey diğer kasabalarda olduğu gibidir. Berberler, bakkallar, öğretmenler, öğrenciler… Herkesin süper kahramanlara yaraşır birer süper gücü olmasını saymazsak tabi…

5.Beyza'nın Kadınları -2006

5.Beyza'nın Kadınları -2006
İstanbul'un çeşitli semtlerinde bulunan kesilmiş bacaklar yüzünden şehri seri katil korkusu sarmıştır. Amerika’da eğitim gören Psikiyatr Doruk Türker bu davada seri cinayet uzmanı olarak görev alır. Ona büyük bir aşkla bağlı olan eşi Beyza Türker'in ise hayatında kayıp zamanlar giderek artmaktadır. Polis katilin peşindeyken Beyza'da kendi gerçeğiyle yüzleşir: Öldürülen kurbanlarla kendisi arasında kendisinin bile çözemediği bir ilişki vardır.

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.

Popüler Listeler