Demet Evgar'lı Avlu Dizisi Artık Netflix'te

Demet Evgar'lı Avlu Dizisi Artık Netflix'te

Demet Evgar'ın baş rolünde yer aldığı Avlu dizisi artık Netflix’te.

44 bölüm süren ve televizyon ekranlarında oldukça büyük ilgi toplayan kadın dayanışması temalı Avlu dizisinin yeni sezon hakları Netflix’e satıldı. Başrolünde Demet Evgar’ın yer aldığı ve iddialı kadrosuyla milyonlar izleyiciyi ekran başına kilitleyen dizi; oldukça büyük bir beklenti ile Netflix platformuna geliyor.

 

Netflix Tarihinde Bir İlk

Avlu dizisinin Netflix’e transferi ve yeni sezonunun oradan yayınlanacak olması Netflix tarihinde bir ilk olarak hatırlanacak. Üstelik bu durum Demet Evgar’ın attığı tweetten öğrenildi. Avlu dizisinin satıldığı platformun Netflix değil Netflix Original olduğunu açıklayan Demet Evgar. Netflix’in baştan sona kendisinin yapmadığı içerikleri Netflix Original olarak değil, Netflix olarak satın aldığını. Avlu için oluşan durumun bir ilk olduğunu söyledi. Avlu dizisi Netflix’te sanki Netflix’in kendi yapımıymış gibi kategorize edilecek.
 

Avlu; RTÜK Yüzünden Transfer Oldu

Avlu dizisi yayınlandığı süreçte sık sık şiddet içeren sahnelerinden dolayı RTÜK engeline takılmıştı. Bu dizinin kendisini ifade etmesinde ciddi sorunlara neden oldu ayrıca ticari beklentiyi de düşürdü. Bu durumun ardından Avlu dizisinin başka bir platforma taşınmasının kolaylaştığı düşünülüyor.
 
Avlu

Avlu

Yayın Durumu: Çekim Aşamasında
Tür:
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar