Detective Pikachu Filminden Ryan Reynolds'lu Kamera Arkası

Detective Pikachu Filminden Ryan Reynolds'lu Kamera Arkası

Detective Pikachu filmi duyurulduğu günden bu yana Pokemon hayranı tarafından büyük bir ilgi ile takip ediliyor.

Filmin fragmanı da oldukça fazla sinemasever tarafından izlenmişti. Başrol Ryan Reynolds; Pikachu’ya hayat verdiği bir kamera arkası görseli paylaştı.

Pokemon’un dünyası farklı bir filmle beyaz perdeye taşınıyor. Yılların şirin Pikachu’sunu Ryan Reynolds seslendiriyor. Ona Justice Smith, Kathryn Newton, Ken Watanabe, Suki Waterhouse, Bill Nighy, Kathryn Newton ve Rita Ora gibi isimler eşlik ediyor. Paylaşılan detaylara bakılırsa Detective Pikachu temelde Pokemonların ve insanların barış içinde birlikte yaşadığı bir dünyada geçiyor. Fakat Pokemonlar ve insanlar direkt sözlü iletişim kuramıyor çünkü birbirlerini anlayamıyor. Fakat Tim Goodman‘ın evinde bulduğu Pikachu ile konuşabilmesi her şeyi değiştiriyor. İşin enteresan yanı onu sadece Tim anlayabiliyor. Diğerleri için Pikachu sadece “pika-pika!” diyor. Tim dedektiflik yapan Pikachu ile bir araya geliyor ve kaybolan babasını bulmak üzere kolları sıvıyor. Onların macerasını seyrederken Pokemonlarla dolup taşan bir dünyaya da şahit oluyoruz.

Filmde Ryan Reynolds Pikachu’yu seslendirmenin yanı sıra hareket yakalama teknolojisi ile onun mimiklerine de hayat verecek.  Kamera arkasında yaşanan süreç ise Reynolds’ın Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafla netlik kazanıyor. Detective Pikachu filmi 10 Mayıs’ta vizyona girecek.  

Pokémon Dedektif Pikachu

Pokémon Dedektif Pikachu

Vizyon Tarihi: 10 Mayıs 2019
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar