Dev Kadrolu The Irishman Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Oscar yarışında iddialı olan The Irishman filminden yeni bir fragman paylaşıldı.

Daha önce Oscar ödülü kazanmış, dünyanın sayılı yönetmenlerinden kabul edilen ve geçmişte Taxi Driver, Sıkı Dostlar, Raging Bull gibi kült filmlere imza atmış olan Martin Scorsese’nin yeni filmi The Irishman olağanüstü kadrosu ile gündeme bomba gibi düşmeye hazırlanıyor. Filmin sanki yeni bir Sıkı Dostlar deneyimini anımsatan tecrübeli kadrosu ile birlikte Oscar Ödülleri’nde birden çok adaylık alması bekleniyor. Filmin merakla beklenen yeni bir fragmanı yayınlandı.

 

The Irishman Filminin Konusu

The Irishman filmi bu yıl Hollywood’da moda olan bir tarzdan devam etmekte. Tıpkı Quentin Tarantino’nun Once Upon A Time In Hollywood filminde olduğu gibi burada da Amerika’nın geçtiğimiz yüzyılında yaşanan gerçek bir olaya gidiyoruz. Film İkinci Dünya Savaşı gazisi olan Frank Sheeran’ı merkeze alıyor ve Sheeran’ın hikayesi üzerinden ABD’de çok ünlü bir sendika lideri olan Jimmy Hoffa’nın ortadan esrarengiz bir şekilde kaybolmasını anlamaya çalışıyoruz.

The Irishman Filminin Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Martin Scorsese’nin gümbür gümbür gelen filmi bir Netflix yapımı. Geçtiğimiz yıl Netflix yapımı Roma; Oscar’da ortalığı sallayıp, dijital yapımlara ödül kapısını açtığından benzer bir performansın The Irishman’den gelmesi gayet olası. Filmin başrollerinde Scorsese’nin favori oyuncuları olarak da kabul edebileceğimiz efsaneler Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci yer alıyor Film 1 Kasım’dan itibaren sınırlı sayıda lokasyonda gösterime girecek. 27 Kasım’da ise Netflix’teki yerini alacak.

The Irishman Fragmanı

 

Yorumlar