Disney Channel Yeni Yılda da Eğlence ve Macera Dolu

Disney Channel Yeni Yılda da Eğlence ve Macera Dolu

Çocukların aileleriyle birlikte izleyebileceği renkli içerikler sunan Disney Channel, Ocak ayının ilk gününden itibaren yepyeni bölümlerle kapılarını aralıyor.

Disney Channel, ailelerin güvendiği ve çocukların çok sevdiği, uydudan şifresiz yayınlanan içeriklerini hayranlarıyla buluşturmaya yeni yılda da devam ediyor. Şehri kötülerden koruyan Baykuş Kız, Kertenkele ve Kedi Çocuk, yani nam-ı değer Pijamaskeliler 4 Ocak’tan itibaren yeni bölümleriyle pazartesiden perşembeye her sabah 09.45’te Disney Channel’da olacak.

Birbirinden renkli karakterleriyle bu aile çok eğlenceli! Küçük bir kasabadan büyük bir şehre taşınan Green ailesinin maceralarını konu alan Greenlerin Büyükşehir Maceraları, 4 Ocak’tan itibaren pazartesiden perşembeye her akşam 19.45’te yepyeni bölümleriyle Disney Channel’da.

Henüz öğrenme aşamasında bir sihirbaz olan ve aynı zamanda eğitimine devam etmeye çalışan 14 yaşındaki Sadie’nin sihir dolu maceralarını konu alan Sadie Sparks, yeni bölümleriyle 19 Ocak’tan itibaren pazartesiden perşembeye 17.45’te Disney Channel ekranlarında olmaya devam ediyor.

Yorumlar