Disney Filmi Frozen 2’den İkinci Fragman Yayınlandı

2013 yılında tüm zamanların en başarılı animasyonlarını arasında yerini alan Frozen filminin devam filmi Frozen 2'den ikinci fragman yayınlandı.

Disney Animation Studios’ un 2013 yılında vizyona giren ve tüm zamanların en başarılı animasyonları arasında yer alan Frozen filmi gişede 1.27 milyar dolar hasılat elde etmişti.  Frozen filmi aynı sene En İyi Şarkı ve En İyi Animasyon Oscar’ ının da sahibi olmuştu.

   2015 senesinde çalışmalarına başlanılan devam filmi nihayet seyirci ile buluşacak. Elsa ve Anna’ nın masalsı hikayesini anlatmaya devam edecek olan Frozen 2 filminden ikinci fragmanda yayınlandı. İnternet’e yüklenen fragmanda Elsa’ nın sahip olduğu özel güçlerin kaynağını bulmak adına atıldığı macerayı konu alacak gibi duruyor.

 

Yılın En Beklenen Animasyon Filmi Frozen 2

 

Frozen 2 filminin kadrosu ve teknik ekibi göz dolduran cinsten. Oscar ödüllü yönetmenler Jennifer Lee ve Chris Buck’ ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin seslendirme kadrosunda Kristen Bell, Idina Menzel, Josh Gad, Jonathan Groff ve Evan Rachel Wood yer alıyor. Coco filmi ile Oscar ödülünün sahibi olan Kristen Anderson-Lopez ve Robert Lopez ise filmin müziklerini besteledi.

 

2013 yılında gişede ciddi bir başarı elden eden filmin devam filmi Frozen 2, 22 Kasım tarihinde seyirci ile buluşacak. 
Karlar Ülkesi II

Karlar Ülkesi II

Vizyon Tarihi: 20 Kasım 2019
Tür:

Yorumlar