Disney; İki Filmi Daha Vizyondan Çekti

Disney; İki Filmi Daha Vizyondan Çekti

Disney, corona virüsü nedeniyle “Personal History of David Copperfield“ ve “Woman In The Window“ filmlerini vizyondan çekti.

Coronavirüs salgını nedeniyle vizyon tarihi ertelenenler listesine Disney filmleri de eklendi. Sinemaların kapatıldığı ve birçok filmin vizyon tarihinin belirsiz bir tarihe ertelendiği şu günlerde, Disney de Mart, Nisan ve Mayıs vizyon takvimini değiştirdi. Önce Mulan ve Black Widow vizyondan çekildi. Disney'in yeni erteleme kararı ise 'Personal History of David Copperfield' ve 'Woman in the Window' filmleri için! 

The Personal History of David Copperfield Gösterilmeye Başlamıştı

Amy Adams'ın başrolünde oynadığı gerilim filmi 'Woman in the Window' ve Charles Dickens'ın romanından uyarlanan Dev Patel'in başrolünde oynadığı 'The Personal History of David Copperfield' filmini izlemek için sinemaseverler biraz daha bekleyecekler. The Personal History of David Copperfield, dünya prömiyerini Toronto Film Festivali'nde yaparak çoktan izleyicileriyle buluşmuştu. Ancak Woman In The Window henüz hiçbir festival aracılığıyla prömiyerini yapma şansı olmamıştı.

Woman In The Window ve The Personal History of David Copperfield Filmlerinin Konusu

'Woman In The Window' filmi A. J. Finn'in romanından uyarlanıyor. Filmde kendisini eve kapatan Anna'nın hikayesini izleyeceğiz. Anna, New York'taki apartmanında yalnız yaşayan ve asla dışarı çıkmayan bir kadındır. Tüm zamanını evde içip, film izleyerek ve komşularını röntgenleyerek geçirir. Anna'nın bu rutini, tam karşısına Russell ailesinin taşınmasıyla bozulur. Russell ailesinin idealindeki aile olduğunu düşünen Anna, sürekli bu aileyi izler ve bir gün hiç görmemesi gereken bir şeyi görür. 

'The Personal History of David Copperfield' filminde Copperfield'ın gençlik yıllarından hayatının sonra dönemlerine kadar yaşadıklarını anlatılıyor. Charles Dickens’ın klasikleşmiş eserinden uyarlanan filmde, Copperfield’ın doğumundan bebeklik dönemine, ergenlik zamanlarından yetişkinlik dönemine, yoksulluktan servete ulaştığı zamanlara bir yolculuk izleyeceğiz. David Cooperfield karakterine ise ünlü oyuncu Dev Patel hayat verecek. Filmin yönetmenliğini ise Armando Iannucci üstleniyor. filmin Türkiye'de vizyona girip girmeyeceğine dair bir bilgi yoktu, bu bilgi filmin diğer ülkelerde vizyon tarihinin ertelenmesiyle belirsizliğini korumaya devam ediyor.

Yorumlar