Disney ve Pixar’dan Yepyeni Bir Animasyon: SOUL

Disney ve Pixar’dan Yepyeni Bir Animasyon: SOUL

Pixar Animasyon Stüdyoları’ndan, yeni animasyon filmi ‘SOUL’ geliyor. 19 Haziran 2020 tarihinde sinemalarda olacak SOUL, şimdiden heyecanla beklenmeye başladı.

Pixar Animasyon Stüdyoları’nın yeni ve uzun metrajlı animasyon filmi olan ‘SOUL’un vizyon tarihi açıklandı. ‘SOUL’, 19 Haziran 2020 tarihinde sinemalarda olacak. Pixar sizi, hayatın en önemli sorularının cevaplarını keşfetmek için New York sokaklarından kozmik alemlere doğru bir yolculuğa çıkaracak.

Soul Filmi Hakkında

Hiç tutkunun, hayallerinin ve ilgi alanlarının nereden geldiğini merak ettin mi? Peki seni sen yapan nedir? 2020’de Pixar Animasyon Stüdyoları, sizi New York şehrinin sokaklarından alıp, hayatın en önemli sorularını keşfetmek üzere kozmik alemlere götürecek.
 ’SOUL’ filmi, ’Yukarı Bak’ ve ’Ters Yüz’ filmlerinden hatırladığımız, iki kezOscar® Ödülü kazanmış, başarılı yönetmen Pete Docter tarafından yönetilirken, filmin yapımcılığını ise Oscar® Ödülü adayı Dana Murray ( kısa film ’LOU’) üstleniyor. Soul filmi, 19 Haziran 2020 tarihinde sinemalarda yerini alacak.
Soul

Soul

Vizyon Tarihi: 09 Nisan 2021
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar