Disney Ve Pixar Yapımı Çizgi Film Soul'dan Yeni Fragman

Disney ve Pixar'ın ortak yapımı olan animasyon film Soul'dan yeni bir fragman geldi.

Yeni fragmanda bir ortaokul öğretmeni olan Joe Gardner'ın daha önce görmediği bir dünyada, vücudu olmadığı için zevk aldığı şeyleri artık yapmamasını izliyoruz.

Soul Filminin Konusu

Filmin genel konusu ise şöyle: Ortaokul müzik öğretmeni Joe Gardner, bir jazz grubu ile birlikte çalışan jazz piyanisti olmanın hayalini kuruyordur. İlk müzisyenlik deneyiminden sonra New York sokaklarında gezinen Gardner, birden bire kanalizasyona düşer. Ancak kanalizasyon aslında farklı bir dünyaya açılıyordur. Şimdi ise Dünya'ya nasıl geri döneceğini bulması gerekmektedir.

Soul Filminin Ekibi ve Vizyon Tarihi

Filmin senaryosunda Yukarı Bak, Ters Yüz, Sevimli Canavarlar, Wall-E, Oyuncak Hikayesi 4 gibi animasyon dünyasının başarılı yapımlardan tanıdığımız Pete Docter ve Kemp Power ikilisine İnanılmaz Aile 2, Coco, EvenHand yapımları ile tanınan Mike Jones eşlik ediyor. Soul'un seslendirme kadrosunda Oscar ödüllü Jamie Foxx, Tina Fey, John Ratzenberger, Daveed Diggs, Phylicia Rashad, Ahmir-Khalib Thompson gibi isimler yer alırken, müzikleri Trent Reznor ve Atticus Ross tarafından bestelendi. Kendini keşfetmeyi ve yaşamı kucaklamayı hedefleyen bir öğretmenin hikayesini anlatan Soul'un 19 Haziran 2020 tarihinde sinemaseverler ile buluşması planlanıyor.

Soul Filminin Fragmanı

Soul

Soul

Vizyon Tarihi: 09 Nisan 2021
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar