Filtreler

Diziler

443 sonuç Sırala
Filtrele

Tüm Diziler kategorisinde yerli diziler ve yabancı diziler veri tabanına eklenme sırasına göre listelenir. Kullanıcı özellikle aradığı bir diziyi belirlediği herhangi bir kategoriye göre listeleyebilir. Dizinin kaç bölümden oluştuğunu veya yeni sezonu gelen dizileri öğrenmek isteyen kulanıcılarımızın tek yapması gereken dizi detaya girmek olacaktır.

Popüler dizileri merak eden kullanıcılarımızı da unutmadık ve ana sayfada Popüler Diziler başlığı altında siz kullanıcılarımız tarafından en çok izlenen dizileri bir araya getirdik. Tüm diziler sayfasında; aile, aksiyon, animasyon, belgesel, bilim kurgu, biyografi, çocuk, dövüş, dram, fantastik, gerilim, gizem, komedi, korku, Netflix dizileri, macera, polisiye, psikoloji gibi bütün dizi çeşitleri yer alıyor.

Tüm Zamanların En İyi Dizileri

Tüm dünyada en çok izlenen dizilerin başında 2019 yapımı Çernobil dizisi yer almaktadır. 1986 yılında Ukrayna’da Çernobil nükleer santralindeki patlamanın ardından yaşananları konu alan dizi büyük bir yankı uyandırmıştı.

En çok izlenen bir diğer dizi ise 2008 yılında yayına giren suç ve dram türündeki Breaking Bad dizisi oluyor. Dünya’da en çok izlenen diziler arasına giren bu yapım, 16 Emmy Ödülü, 8 Satellite Ödülü, 2 Altın Küre Ödülü, 2 Peabody Ödülü kazanmıştır. Vince Gilligan tarafından tasarlanan dizi, 50 yaşında, lisede kimya öğretmeni olan Walter White’ ın Akciğer Kanseri olduğunu öğrendikten sonra ailesini arka bırakacak olma düşüncesi ile yasa dışı olaylara bulaşmasını konu ediniyor.

Mutlaka İzlemeniz Gereken Diziler

Cinedb olarak siz kullanıcılarımıza geniş bir dizi arşivi sunmaktayız. Tüm Diziler kategorisi ile her türdeki diziyi tek bir alandan inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Dizilerin konusu, dizi fragmanları, yönetmenleri, oyuncuları ve sezonları hakkındaki bilgilere bu kategorimizden ulaşmanız mümkün olacaktır. Ayrıca mutlaka izlemeniz gereken dizileri sizin için seçtiğimiz dizi önerilerinin yer aldığı sinema listeleri sayfamıza göz atmanızı öneririz.

/19