Doğu Demirkol Ve Zafer Algöz'lü Tutunamayanlar Geliyor

TRT 1 ekranlarına Tutunamayanlar isimli komedi dizisi geliyor.

Kurulduğu günden bu yana birçok başarı komedi dizisini izlediğimiz TRT 1 ekranlarında yepyeni ve eğlenceli bir komedi dizisi geliyor. Genellikle hem komik hem acıklı aile dizilerini gördüğümüz, Leyla ile Mecnun yıllarını hala özlemle andığımız TRT’nin yeni dizisinin ismi Tutunamayanlar. Dizinin açıklanan kadrosu ve yayınlanan ilk fragmanı ile birlikte komedi dizisi seven izleyiciler arasında büyük bir heyecan oluşmuş durumda.

Tutunamayanlar Dizisinin Konusu

Tutunamayanlar dizisi hayatında hiç çalışmayan, boş gezenin boş kalfası takılan Tarık karakterinin ve babasından kalma bütün zenginliğini kaybeden ve eski günlerine dönmeye çalışan İrem karakterinin bir mahallede geçen aşk hikayesini anlatacak. Dizide İrem ile hayatını birleştirmeye amacındaki Tarık; bir akıl hocasından aldığı fikirlerle iş kurmaya ve bir düzen kurmaya çalışsa da bir türlü başarılı olamayacak.

Tutunamayanlar Dizisinin Kadrosu

TRT yapımı Tutunamayanlar dizisinin en çok ilgi çeken özelliği açık ara oyuncu kadrosu oldu. Dizinin başrollerinde Doğu Demirkol ve Ece Çeşmioğlu yer alıyor. Doğu Demirkol’a akıl hocalığı yapacak karakteri ise komedinin efsanevi ismi Zafer Algöz canlandıracak. Şinasi Yurtsever, Özlem Tokaslan ve Bora Akkaş gibi isimler de dizinin kadrosunda yer alıyor.

Tutunamayanlar Dizisi Fragmanı

Yorumlar