Doyasıya Gülmeyi Özleyenler İçin Cenaze İşleri, 8 Eylül’ de Vizyonda!

avatar
Anonim Editör
Doyasıya Gülmeyi Özleyenler İçin Cenaze İşleri, 8 Eylül’ de Vizyonda!
Daha önce” Kızkaçıran”, “Sağ Salim”, “Terkedilmiş” ve “Öldür Beni” gibi filmlere imza atan yönetmen Korhan Uğur'un kamera arkasında olduğu yapımın senaryosunda da yönetmenle birlikte Serpil Altın imzası bulunuyor. Altın Portakal Ödüllü ünlü müzisyen Mehmet Erdem'in müziğini üstlendiği film belediyede kimsesizler mezarlığından sorumlu olarak çalışan Orhan karakterinin başına gelen talihsiz olayları mizahla harmanlayacak.
 
Orhan belediyenin kimsesizler mezarlığında çalışan, sıradan bir adamdır. Orhan'ın en büyük hayali sevgilisi Serpil'le evlenmektir. Ancak para durumunun el vermemesi sebebiyle bu hayalini gerçekleştiremez. Ancak Orhan'ın karşısına bir fırsat çıkar. Arkadaşı Rafet, bir cesedi ortadan kaldırmak için Orhan'a gelir. Para karşılığı cesedi kimsesizler mezarlığına gömmesini isteyen arkadaşını geri çevirmek isteyen Orhan, bir yandan da gelen parayla Serpil'le evlenebileceğini düşünür. İstemeye istemeye kabul ettiği işi yerine getirmek için cesedi mezarlıkta gömmeye hazırlanırken, cesedin aslında ölü olmadığını fark eder...
 
 Melih Selçuk’un ve Cemre Melis Çınar'ın başrolünü üstlendiği, kadrosunda Ergun Kuyucu, Barış Kıralioğlu, Yüksel Ünal, Caner Atacan ve Suzan Aksoy, Bedia Ener, Aydan Burhan, Halil Kumova gibi oyuncuları bulunduran yerli komedi filmi 8 Eylül’de vizyona girecek.
Cenaze İşleri

Cenaze İşleri

Vizyon Tarihi: 08 Eylül 2017
Tür: Komedi , 2017
Yönetmen: Korhan Uğur
Oyuncular: Melih Selçuk , Cemre Melis Çınar , Barış Kıralioğlu devamı

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.

Güncel Haberler

Popüler Listeler