Dumlupınar: Sonsuza Kadar'ı Yapımcısı Mustafa Uslu Anlattı

Dumlupınar: Sonsuza Kadar'ı Yapımcısı Mustafa Uslu Anlattı

Dumlupınar: Sonsuza Kadar filminin yapımcısı konuştu.

Geçtiğimiz günlerde sizlere Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğinde Dumlupınar denizaltısının hikayesinin film haline getirileceğini aktarmıştık. Merakla beklenen filmin yapımcılığını ise Ayla, Müslüm ve Çiçero filmleri ile sürekli gündemde kalmayı başaran Mustafa Uslu yapacak. Yapımcı Mustafa Uslu; Dumlupınar: Sonsuza Kadar filmi hakkında açıklamalarda bulundu.

 
Çekimlere başladıklarını belirten Uslu, çok yakında bir fragman yayınlayacaklarını söyledi. Kendisine yöneltilen bütçeye dair sorunun ardından filmin bütçesinin 20 milyon euronun çok çok üzerinde olduğunu söyleyen Uslu; Çiçero hakkında da çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 

Yılmaz Erdoğan’a Eleştiri Geldi

 
Yapımcı Mustafa Uslu, isim vermeden Yılmaz Erdoğan’ı da eleştirdi. İşte Uslu’nun o cümleleri; “Bir bardak suda fırtınalar kopartıp, büyük rakamlara piar’lara ulaşıp sonra vizyon tarihini erteleyip Çiçero’nun bir hafta sonrasına vizyon koyup Çiçero’ya salon sıkıntısı yaşattılar. Hiçbir filme bunu yaşatmamak lazım. Birbirimizin ayağına basmamamız lazım. Daha üretici olmamız lazım. Kendi tekrarlarımızı değil, özgün hikayeler çıkarmamız lazım. 1-3-5-6 değil; hep yeni işler yapmamız lazım.”
 

Yorumlar