Dwayne Johnson Filmleri!

avatar
Anonim Editör

Hollywood’un en üretken ve en çok kazanan aktörlerinden Dwayne Douglas Johnson, diğer bilinen adıyla The Rock’ın kariyerinden bir seçki!

Rampage: Büyük Yıkım / Rampage -2018

Rampage: Büyük Yıkım / Rampage -2018

Primatolog Davis Okoye’nin doğumundan beri ilgilendiği nazik goril uygulanan yanlış bir deney sonucu korkunç bir canavara dönüşür. Ancak o dönüştürülmüş birçok yırtıcı hayvandan sadece biridir. Büyük bir felaketi engellemek ve genetiği değiştirilmiş bu hayvanları kurtarmak için Davis harekete geçer.

Jumanji: Vahşi Orman / Jumanji: Welcome to the Jungle -2017

Jumanji: Vahşi Orman / Jumanji: Welcome to the Jungle -2017

Müdür tarafından okulun bodrum katını temizleme cezasına çarptırılan 4 liseli burada Jumanji adında oldukça eski bir video oyunu bulurlar. Ancak oyunu oynamaya başladıklarında 4 genç, oyunda seçtikleri karakterlere dönüşür ve kendilerini büyük bir maceranın içinde bulurlar. 

Yedek polisler / The Other Guys -2010

Yedek polisler / The Other Guys -2010

New York Polis Teşkilatında masa başı görev yapan ve aktif görevdeki meslektaşlarını kıskanan polis dedektifleri Allen Gamble ve Terry Hoitz sıkıcı günlerine heyacan katmak için bir plan yaparlar. Ancak sahada görev yapan polis memurları Highsmith ve Danson’a bir ders vermek için çıktıkları yolda işler umdukları gibi gitmez.

Çete / Gridiron Gang -2006

Çete / Gridiron Gang -2006

Reşit olmamış gençlerin kaldığı bir tutukevinde kamp yöneticisi olan Sean Porter, gençlere futbol sayesinde takım olabilme bilinci ve kendilerine güven duygusu aşılamaya çalışır. Bu çaba karşılıksız kalmayacaktır.

The Rundown -2003

The Rundown -2003

Bir yeraltı patronunun oğlu olan Travis paha biçilmez tarihi bir eseri ele geçirme amacıyla Amazon’a gelip izini kaybettirir. Bölgeye gelen bir diğer adam ise Travis’in babası için çalışmaktadır ve amacı Travis’i geri döndürmektir. Bu iki adamın yolu aynı kadına âşık olmalarıyla bir kez daha kesişecek, ancak gerçek kötüyü durdurmak için tüm husumetler bir kenara bırakılabilecektir.

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.

Popüler Listeler