Eddie Jackson, Fikret Sanal'ın Filminde Rol Aldı

Eddie Jackson, Fikret Sanal'ın Filminde Rol Aldı

Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Eddie Jackson, Fikret Sanal'ın “Kurye“ filminde rol aldı.

Çekimleri Kapadokya, Göreme ve Tuz Gölü'nde yapılan, yönetmenliğini Fikret Sanal'ın üstlendiği "Kurye" filminde; Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Eddie Jackson rol aldı. Eddie Jackson, filmde kurye rolünü canlandırdı. "Kurye" filminden paylaşılan fragmanda aksiyon sahnelerine yer verilirken, filmde Türkçe ve İngilizce dillerinin kullanıldığı fark ediliyor. Filmin yapımcılığını ise O My God Films LLC. ve Aron Film üstlendi.

"Kurye" Filminin Konusu

"Kurye" filminde bir suçun içerisinde yer alan birçok farklı karakterin başına gelenler anlatılıyor. İranlı bir kurye; Türk ve İrlanda mafyasına ait mallara el konulmasının ardından hapse düşer. İranlı kuryenin sevgili ve mafya üyeleri, kuryenin hapisten çıkmasını dört gözle beklerken altın dolu bir çanta ortaya çıkar. Bu çanta kaçakçılara aittir ve bu çanta bir çiftin eline geçer. Ancak bir kiralık katil hem İranlı kuryenin hem de kaçakçıların çantasını alan çiftin peşine düşer. Buldukları altınlar nedeniyle, suç ağının ortasına düşen çiftin başına olmadık işler gelir.

"Kurye" Filminin Kadrosu

Filmin oyuncu kadrosunda Burak Hakkı, Eddie Jackson, Ahmet Öztürk, Atilla Öner, Jane Herbert, Yunus İnan, Serdar Yıldırım, Tuğba Çınar ve Mustafa Eren bulunuyor. Filmin yönetmen koltuğunda Fikret Sanal oturuyor. Fikret Sanal, Avrupa'daki Türk kanalları için yaptığı çalışmalar ile tanınıyor. Merakla beklenen filmin vizyon tarihi ise henüz açıklanmadı.

Yorumlar