Efsane Oyuncu Andy Garcia; Rebel Dizisinin Kadrosuna Katıldı

Efsane Oyuncu Andy Garcia; Rebel Dizisinin Kadrosuna Katıldı

Andy Garcia, Rebel’ın Kadrosuna Katıldı!

Efsane oyuncu, ABC draması “Rebel” için başrol antlaşmasını imzalayarak filmin kadrosuna dahil oldu. Dizinin diğer başrol oyuncusu Katey Sagal. Filmin oyuncu kadrosunda ise John Corbett, James Lesure, Ariela Barer ve Tamala Jones gibi isimler bulunuyor.

Rebel Dizisinin Konusu

Filmin hikayesi Erin Brockovich'in hayatından esinlenerek oluşturuldu. Sagal'ın canlandırmasıyla hayat bulacak olan 'Annie Rebel Bello' karakteri hukuk derecesi olmayan mavi yakalı bir avukat olarak seyirciyle buluşacak. The Godfather'ın üçüncü bölümündeki performansıyla en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında aday olan Garcia ise Rebel'in danıştığı avukat Julian Cruz olarak rol alacak. Cruz karakteri eşini iki yıl önce kaybettikten sonra bu yaşla başa çıkmak için işine dört elle sarılmış çok başarılı bir avukattır. Birçok ünlü müvekkilinin zorlu davaları ile uğraşan Cruz, Rebelle yolları kesiştiğinde başka bir zorlu davanın içine çekilir.

Merakla beklenen yapımı Krista Vernoff, hem yazacak hem de yönetecek.

John Davis ve John Fox ise yönetici yapımcı olarak hizmet verecek. Dizi, ABC Stüdyoları ve Sony Pictures Television tarafından üretilecek.

Yorumlar