Efsane Seri Testere'nin Yenisi Çekiliyor

Efsane Seri Testere'nin Yenisi Çekiliyor

En çok izlenen korku serisi Testere; yeniden çekiliyor.

2004 senesinde beyazperde macerasına başlayan ve unutulmaz altı film ile gelmiş geçmiş en çok izlenen korku-gerilim serisi haline gelen Testere(Saw) yeniden çekiliyor. Korku Seansı’nın en son da Aquaman’in yönetmenliğini yapan usta isim James Wan’ın hayatımıza kattığı Testere’nin yeni versiyonunda çok da yabancı olmadığımız bir isim görev alacak. Testere serisinin 2,3 ve 4. filmlerinde yönetmenlik koltuğunda oturan Darren Lynn Bousman yeni Testere’nin de yönetmeni olacak.

Dünya Testere’ye Hazır Değil!

Yönetmen Darren Bousman; Twitter hesabından yeni Testere’nin çekimlerine birkaç gün içinde başlayacaklarını duyurdu. Testere’nin devamını yapmanın hiç aklına gelmediğini belirten Bousman; dünyanın bu yeni kanlı çılgınlık için hazır olmadığını belirtti.
 

Testere Senaryo Ekibine Sürpriz İsim

Orijinal serinin senaristleri olan Pete Goldfinger ve Josh Stolberg yeni filmlerde de senaryo odasında olacak. Ancak bu yeni senaryonun hikayesini yazan isim oldukça beklenmedik bir sürpriz oldu. Yeni Testere’nin hikayesi Hollywood’un başarılı komedyeni Chris Rock’ın kaleminden çıktı. Yeni Testere filminin ismi henüz belli değil ancak vizyon tarihi belirlendi. Film 23 Ekim 2020’de beyazperdede olacak.
Testere

Testere

Vizyon Tarihi: 29 Ekim 2004
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar