Eğlenceli Animasyon Filmi Şarkını Söyle 2’den İlk Detaylar

Eğlenceli Animasyon Filmi Şarkını Söyle 2’den İlk Detaylar

Zengin kadrosuyla dikkat çeken animasyon filmi Şarkını Söyle 2 filminden ilk detaylar paylaşıldı.

Illumination’ın başarılı animasyon serisi büyük hayaller ve muhteşem hit şarkılarla birlikte geri dönüyor. Şarkını Söyle 2 filminde  Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Scarlett Johansson, Taron Egerton, Tori Kelly, Nick Kroll, Bobby Cannavale, Halsey, Pharrell Williams, Letitia Wright, Eric Andre, Chelsea Peretti ve Bono gibi efsanevi yıldızlar seslendirmede yer alıyor.

Buster ve ekibi, NewMoon Tiyatrosu’nu yerel bir başarıya ulaştırmıştır ama Buster’ın gözleri daha büyük ödüldedir; Muhteşem Redshore şehrindeki Crystal Tower Tiyatrosu’nda yeni bir gösteri sergilemek. Ama Buster ile bezgin anne domuz Rosita, rockçı oklu kirpi Ash, samimi goril Johnny, utangaç fil Meena ve elbette olağanüstü domuz provokatörü Gunter’dan oluşan ekibi, hiçbir bağlantıları olmadığı için acımasız kurt Jimmy Crystal tarafından yönetilen dünyaca ünlü Crystal Entertainment’ın ofislerine gizlice girmek zorunda kalır.

Şarkını Söyle 2 filminin yazarı ve yönetmeni yine Garth Jennings, filmde Bono’nun ve Cannavale’nin canlandırdığı rollerin yanı sıra müziğin süper starları Pharrell Williams ve Halsey, Black Panther’den Letitia Wright ve komedyenler Eric Andre and Chelsea Peretti’nin canlandırdığı yeni karakterler de yer alıyor.

Yorumlar