El Camino: Breaking Bad Filminden İlk Fragman Yayınlandı

El Camino: A Breaking Bad Movie’nin beklenen fragmanı Netflix tarafından paylaşıldı.

Yayınlanma tarihi yaklaştıkça neredeyse her gün yeni bir gelişme ve haberle karşımıza çıkan unutulmaz TV dizisi Breaking Bad’in Netflix tarafından hazırlanan film versiyon El Camino’nun ilk fragmanı nihayet yayınlandı. Uzun süredir ne konusu ne de tüm oyuncu kadrosu bir türlü netleşmeyen film bunlar yetmezmiş gibi yönetmeni Vince Gilligan ve başrol oyuncusu Aaron Paul’un merak uyandırıcı açıklamaları ile iyice heyecan verici hale gelmişti. Netflix; yeni ve iddialı yapımının fragmanını yayınladı.

 

El Camino: A Breaking Bad Movie Vizyona Girecek

Daha önce yaptığımız haberlerde belirttiğimiz gibi El Camino filmi sadece Netflix’te gösterilmeyecek. Film aynı zamanda sadece bir haftasonu boyunca da olsa ABD’de 60 lokasyonda gösterime girecek. Filmin ABD dışında herhangi bir ülkede beyazperdede gösterip gösterilmeyeceği henüz bilinmiyor.

El Camino: A Breaking Bad Movie Fragmanı Bize Ne Anlatıyor?

Aslında bakarsanız fragmanı yayınlanmasına rağmen El Camino filmi gizemini hala koruyor. Fragmanda filmin başrolünde tek başına izleyeceğimiz ve hikayesi dizide kaldığı yerden devam edecek olan Jesse Pinkman karakterini bir arabanın içinde ilerlerken görüyoruz. Fragman bize çok malzeme vermese de Breaking Bad hayranlarını son derece heyecanlandırdığına eminiz.
 

El Camino: A Breaking Bad Movie Ne Zaman Yayınlanacak?

Efsane TV dizisi Breaking Bad’in film versiyonu olan ve dizinin yaratıcısı Vince Gilligan tarafından yazılıp yönetilen El Camino: A Breaking Bad Movie; 11 Ekim 2019 tarihinde Netflix’te izlenebilir olacak.

El Camino Filminin Fragmanı  

 

Yorumlar