Elite Dizisinin 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Elite Dizisinin 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Las Encinas'ta yeni bir öğretim yılı başlarken öğrencilerin tek isteği her şeyin normale dönmesi. Elite 3. sezonu ile 13 Mart'ta Netflix'te.

Netflix'in büyük merakla beklenen Elite dizisinin üçüncü sezonundan nihayet resmi fragman yayınlandı. Daha önce hazırlamış olduğumuz "Elite 3. Sezon Hakkında Bildiğimiz Her Şey" başlıklı içeriğimiz oldukça ilgi görmüştü. Netflix, Elite dizisinin 3. sezon fragmanını Youtube kanalı üzerinden paylaştı.

Elite 3. Sezon Fragmanı

Netflix yayınladığı Elite 3. sezon fragmanı paylaşımının altına "Las Encinas'ta yeni bir öğretim yılı başlarken öğrencilerin tek isteği her şeyin normale dönmesi. Ancak beklenmedik bir olay yüzünden hayatlarını sonsuza dek değiştirecek seçimler yapmak zorunda kalacaklar." şeklinde bir açıklama yazdı. Fragmandan da gördüğümüz kadarıyla Elite 3. sezonu ile gümbür gümbür geliyor.

Peki Elite 3. Sezon Ne Zaman Netflix'te Yayınlanacak?

Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden edindiğimiz bilgilerde prömiyerin Mart ayında olacağı belli olmuştu. Ancak net bir tarih yoktu. Netflix, fragman ile birlikte Elite 3. sezonun ne zaman gelecek? sorularının da cevabını vermiş oldu.
Elite 3. sezon, 11 gün sonra 13 Mart 2020 tarihinde sevenleri ile buluşacak.
Élite

Élite

Yayın Durumu: Çekim Aşamasında
Tür:

Yorumlar