Emilia Clarke'lı Last Christmas Filminin Fragmanı Yayınlandı

Emilia Clarke'lı Last Christmas Filminin Fragmanı Yayınlandı

Güzel aktris Emilia Clarke’ın yer aldığı Last Christmas filminin fragmanı yayınlandı.

HBO’nun dev yapımı Game Of Thrones macerasına son veren, ejderhalarını yolcu eden büyük kraliçe Emilia Clarke; oldukça eğlenceli bir romantik-komedi filmi ile karşımıza çıkacak. Clarke’a son olarak Crazy Rich Asians filminden de hatırladığımız Henry Golding’in eşlik edeceği Last Christmas filminin fragmanı yayınlandı.

 

Last Christmas Filminin Konusu

Last Christmas filmi tipik bir noel akşamını canlandıracak. Oldukça fazla güldürü konusu içeren filmin neredeyse tıpatıp aynısından yüzlerce bulmak mümkünmüş gibi görünüyor. Şakalar, klişeler, eğlenceli şarkılar, aşklar, sakarlıklar dolu bir noel gecesi filmi izlemek isteyenleri Emilia Clarke; Game Of Thrones dizisindekinin aksine bu sefer sempatik yüzü ile karşılayacak.

Last Christmas Filminin Kadrosu, Oyuncuları ve Vizyon Tarihi

Last Christmas filminin yönetmenliğini bugüne dek farklı türlerde iyi izlenmiş filmlerle karşımıza çıkan Paul Feig yapıyor. Filmin başrollerinde Emilia Clarke ve Henry Golding yer alıyor. Michelle Yeoh, Emma Thompson, Sue Perkins, Patti LuPone ve Ingrid Oliver filmde yer alan diğer oyuncular. Senaristliğini ve yapımcılığını Emma Thompson ve Bryony Kimmings ikilisinin üstlendiği filmin vizyon tarihi 8 Kasım 2019.
 

Last Christmas Filminin Fragmanı

Yorumlar