Enes Batur’ un Filminden İlk Görüntüler!

Enes Batur’ un Filminden İlk Görüntüler!

Ünlü Youtube Fenomeni Enes Batur’un ilk sinema filmi “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?”nin çekimleri Antalya’da tamamlandı. Üniversite sınavı ile Youtuber olma hayali arasında kalan bir gencin hikâyesini eğlenceli bir senaryo ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Altın Kelebek En İyi Youtuber/Instagrammer ödüllü Enes Batur’a ilk filminde güçlü oyuncuların yanı sıra Türkiye’nin sevilen Youtube fenomenleri de eşlik etti. 


Filmde
Kafalar isimli kanal ile tanınan Atakan Özyurt ile ünlü Youtube fenomenleri Başak Karahan, Baturay Anar, Berk Muhammet, Bilal Hancı, Burak Güngör, Çağla Demirel,  Duru Önver, Efe Koçyiğit, Fatih Yasin, Kaya Girey, Ruhi Çenet, Sarp Atilla, Sude ve Berk, Şeyda Erdoğan,  Uras Benlioğlu ve Reymen (Yusuf Aktaş) rol aldı. İnternet fenomenlerinin yanı sıra Bekir Aksoy,Ceyda Düvenci,Ceyhun Yılmaz ve Kerem fırtına gibi sevilen isimlerde kadroda yer aldı.

Polis babası ve hemşire annesinin yoğunluklarından dolayı onlarla hiç zaman geçiremeyen ve dünyası 6 yaşındayken babasının aldığı bilgisayardan ibaret olan bir gencin, Youtuber olma hayali ile ailesinin gelecek endişesi arasında kalması, ikilemleri ve bir yıldıza dönüşme serüveni eğlenceli bir dille ve en doğal haliyle beyazperdeye yansıtılıyor.
Film 19 Ocak 2018’de seyirci ile buluşacak.

 

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?

Vizyon Tarihi: 19 Ocak 2018
Tür: Komedi , 2018
Yönetmen: Kamil Çetin

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.

Güncel Haberler

Popüler Listeler