Enkanto: Sihirli Dünya Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Enkanto: Sihirli Dünya Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Disney'in yeni animasyon-macera türündeki filmi Enkanto: Sihirli Dünya filminden ilk fragman ve poster paylaşıldı.

Walt Disney Studios'un yeni filmi Enkanto: Sihirli Dünya filminden ilk fragman ile birlikte filmin posteri de paylaşıldı. Animasyon türündeki filmin yönetmen koltuğunda Jared Bush ve Byron Howard yer alıyor.

Disney'in Kolombiya dağlarında, sihirli bir evde, hareketli bir kasabada gizlice yaşayan olağanüstü bir ailenin, Madrigallerin hikayesini anlatan “Enkanto: Sihirli Dünya” filminin senaryosunu yönetmenlik koltuğunda da yer alan jared Bush ve Charise Castro Smith kaleme aldı. 

Disney'in yeni filmi Enkanto: Shirli Dünya'nın konusu ise şöyle: "Kolombiya dağlarının ardına gizlenmiş, Encanto adındaki harikulade ve tılsımlı bir yerde, büyülü bir evde yaşayan sıradışı Madrigal ailesinin hikayesini anlatıyor. Encanto’nun büyüsü sayesinde bu ailenin her bir çocuğu süper güçten tut iyileştirme gücüne kadar eşsiz birer armağana kavuşmuştur – Mirabel hariç. Ancak Encanto'yu çevreleyen büyünün tehlikede olduğunu keşfettiğinde ailenin tek sıradan çocuğu olan Mirabel, olağanüstü ailesinin son umudu olabileceğine karar verir."

Enkanto: Sihirli Dünya Filminin Fragmanı

Disney'in yeni animasyon-macera türündeki filmi Enkanto: Sihirli Dünya'nın vizyon tarihi 26 Kasım 2021.

Yorumlar