Enola Holmes Filminden Yeni Fragman

Netflix'in yeni film “Enola Holmes“tan merakla beklenen fragman paylaşıldı.

Netflix, orijinal yapımlarına bir yenisini daha ekliyor. Millie Bobby Brown'ın başrolünde yer aldığı "Enola Holmes" 23 Eylül Çarşamba günü Netflix'te yayınlanacak. Seyircisi ile buluşmasına bir aydan az zaman kala filmden bir fragman paylaşıldı. Fragmanda Enola Holmes, kendini tanıtıyor. Annesiyle olan ilişkisinden bahseden Enola'nın annesi esrarengiz bir şekilde kayboluyor. Yaşadığı döneme göre annesi tarafından farklı yetiştirilen Enola, zekasını ve cesaretini gösterebilmek için bazen erkek bazen kadın kılığında annesini bulmak için çeşitli maceralara atılıyor. Filmde Millie Bobby Brown'a Henry Cavill, Sam Claflin ve Helena Bonham Carter eşlik ediyor.

Enola Holmes Filminin Konusu

Netflix'in yeni filmi "Enola Holmes" bir kitaptan uyarlanıyor. Kitapta Sherlock Holmes'un yok saydığı kardeşi Enola Holmes, annesi kaybolduktan sonra ağabeyleri Sherlock ve Mycroft'tan yardım ister. Ağabeyleri, bu esrarengiz kayıp olayını çözmeye çalışırken Enola Holmes'un eğitim alması için yatılı okula göndermeye karar verir ancak Enola, hem annesini bulmak hem de ağabeylerine zekasını ispatlamak için kaçar. Sherlock Holmes ile daha önce çalışan dedektif Lestrade, Enola'nın ilk durağı olur. Olayı çözümlemek için ipuçlarını takip eden Enola, bir taraftan Sherlock'la saklambaç oynar. Serinin diğer romanlarında Enola Holmes, yeni bir ortadan kaybolma vakası üzerinde çalışmaya başlar ve ağabeyi Sherlock Holmes'un peşinden gider.

Enola Holmes Filmi Oyuncu Kadrosu

Netflix'in orijinal yapımının başrolünde Millie Bobby Brown yer alıyor. Brown'a Henry Cavill, Sam Claflin, Helena Bonham Carter, Fiona Shaw, Adeel Akhtar, Frances de la Tour eşlik ediyor.

Enole Holmes Filminin Fragmanı

Yorumlar