Erşan Kuneri Dizisi Kesinleşti

Erşan Kuneri Dizisi Kesinleşti

Cem Yılmaz'dan “Erşan Kuneri“ dizisi geliyor!

Geçtiğimiz ay, Cem Yılmaz'ın son filmi "Karakomik Filmler 2" Netflix platformu üzerinden seyircisi ile buluşmuştu. Ancak Netflix'in sosyal medya üzerinden projeye ilişkin bir duyuru yapmamış olması Cem Yılmaz ve Netflix arasında bir polemik yaratmıştı. Şimdi ise ünlü oyuncu yeni projesi ile gündemde!

 

Erşan Kuneri Dizisi Hazırlıkları Resmen Başladı

Geçtiğimiz hafta sonu Cem Yılmaz, Instagram hesabı üzerinden yeni projesinin duyurusunu yaptı. Yeni projesi Erşan Kuneri karakterini merkeze alan bir dizi çalışması olacak. Erşan Kuneri karakterini ilk kez G.O.R.A filminde tanımıştık. En son Arifv216 filminde müzik yapımcısı olarak karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise Erşan Kuneri karakteri, projenin ana karakteri olacak.

 

Instagram sayfasında yaptığı paylaşımda Cem Yılmaz "Evet sonunda…Erşan Kuneri’nin 1975-78 aralığındaki sinema macerasını anlatacağım ERŞAN KUNERİ dizisine başlıyorum. 2022’ye hazır olur… önce biraz eskiz karalama ile başlar sonra etlenir, canlanır." notuyla dizide yer alan karakterlerin eskiz çizimlerini takipçileri ile paylaştı.

 

Eskiz çalışmasında Erşan Kuneri'nin yanı sıra Payro Cemal, Seyyal, Miki Muammer, Tumtum İbrahim, Alev ve Altın Oran karakterlerine de yer verdiği görüldü.

 

Erşan Kuneri Dizisi Yayın Tarihi

Dizinin oyuncu kadrosunda kimlerin olacağı henüz açıklanmadı. 2022 yılında izleyeceğimiz projenin çekimlerine ne zaman başlanacağı da bilinmiyor. Projenin hangi platform üzerinden yayınlanacağı da merak konusu.

Yorumlar