Erşan Kuneri Dizisi Yerli Bir Platformda Yayınlanacak

Erşan Kuneri Dizisi Yerli Bir Platformda Yayınlanacak

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, merakla beklenen dizisi Erşan Kuneri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde G.O.R.A. ve Arif V 216 filmlerinde dikkat çeken Erşan Kuneri karakteri için 8 bölümlük mini bir dizi çekeceğini açıklayan Cem Yılmaz, merakla beklenen dizi projesi ile ilgili açıklamada bulundu.

G.O.R.A. filmi ile hayatımıza giren Erşan Kuneri karakterini yakından tanıyacağımız dizi projesi ile ilgili “Sonbahar gibi çekimlerine başlayacağız. Oyuncu kadrosu henüz belli değil. Dizi yerli bir dijital platformda yayınlanacak.” diyen komedyenin bu sözlerinden dizinin televizyonda ya da Netflix’de yayınlanmayacağını anlamış olduk.

TV programına katılan Cem Yılmaz,  Erşan Kuneri dizisinin çekimlerinin 6 ay içinde başlayacağını belirtmişti. Erşan Kuneri dizisi, sekiz bölümlük bir mini dizi olacak ve bir erotik film yapımcısı olan Erşan Kuneri’nin farklı film türlerini denemesini ve 1975’den 1978’e kadar olan üç yıllık bir dönemini içine alacak.

Merakla beklenen Erşan Kuneri dizisinin, Acun Ilıcalı tarafından hayata geçirilecek Exxen adlı dijital platformda yayınlanması bekleniyor. 

Kaynak: https://www.webtekno.com/cem-yilmaz-ersan-kuneri-dizisi-yerli-platformda-yayinlanacak-h99994.html

Yorumlar