Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Beyaz Perdede

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Beyaz Perdede

Türkiye’nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz beyaz perdeye taşınıyor.

Ülkemizde başarılı bir şekilde ilerleyen dizinin karakterleri bu kez sinemada izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aman Reis Duymasın adı ile vizyona girecek olan filmin hazırlıkları devam ederken Oktay Kaynarca’ nın filmde yer almayacağı da kesinleşti. Filmin çekimleri İstanbul ve Erdek dahil olmak üzere birkaç bölgede gerçekleştirildi.

Yeraltı camiasının mafyalarının çıktıkları tatili konu alan film komedi türünde seyirci ile buluşacak. Tatil için gittikleri yere adım atar atmaz olağanüstü olaylarla karşılaşırlar. Fakat bu onları yıldırmaz ve tatillerine kaldıkları yerden devam ederler. Alışkın oldukları büyük şehrin atmosferinden eser burada yoktur. Küçük bir kasaba olan tatil merkezinde başlarına gelmeyen kalmayacaktır. En büyük korkuları ise liderleri Hızır Çakırbeyli'nin bu olanları duyacak olmasıdır.

 

Yapımcılığını Sinehane'nin üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda tıpkı dizi de olduğu gibi Onur Tan yer alacak. Merakla beklenen filmin kadrosunda Ozan Akbaba, Mustafa Üstündağ, Emir Benderlioğlu, Hakan Karsak, Savaş Özdemir, Sevinç Gürşen Kıranlı, Sevil Akı, Tevfik Erman Kutlu, Ömer Kurt, Bekir Çiçekdemir, Sabahattin Yakut, Berna Üçkaleler ve Ezgi Esma Kürklü yer alacak.

 

Aman Reis Duymasın, 13 Aralık tarihinde seyircisi ile buluşacak. 
Aman Reis Duymasın

Aman Reis Duymasın

Vizyon Tarihi: 13 Aralık 2019
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar