Eurovision Şarkı Yarışması Film Oluyor

Geçtiğimiz günlerde ünlü komedyen Will Ferrell ve başarılı oyuncu Rachel McAdams'ı buluşturan “Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga“ filminden bir kl

David Dobkin'in yönetmenliğini üstlendiği ve Netflix yapımı olan Eurovision filminden bir klip paylaşıldı. Sigrit Ericksdottir karakteriyle McAdams'ın ve Lars Erickssong karakteriyle Ferrell'in parçasını bu kliple izliyoruz!

Eurovision Filminin Konusu Ne?

Filmde Sigrit Ericksdottir ve Lars Erickssong ikilisinin Fire Saga isimli müzik gruplarıyla Eurovision şarkı yarışmasında İzlanda'yı temsil etme hikayesini izleyeceğiz. Adeta bu yarışmaya katılma hakkı verilerek hayatlarında bir kez elde edebilecekleri bir şansları olacak. Paylaşılan videoda ise ikilinin Volcano Man şarkısını dinleyebiliyoruz. Klipte viking havasını popüler kültür ile birleştiğini gördükçe filmin eğlenceli bir yapım olacağını tahmin edebilirsiniz.

Eurovision Filminin Oyuncu Kadrosu ve Yayın Tarihi

Filmin başrollerini Will Ferrell ve Rachel McAdams paylaşırken ikiliye Demi Lovato, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Ólafur Darri Ólafsson gibi ünlü isimler eşlik ediyor. Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga filmini 26 Haziran tarihinde  Netflix platformu üzerinden seyircisiyle buluşması bekleniyor.

Eurovision Şarkı Yarışması: Fire Saga'nın Hikayesi Filminden Yayınlanan Klip

Yorumlar