Evde Tek Başına Serisinin Yıldızı Disney İle Dalga Geçti

Evde Tek Başına Serisinin Yıldızı Disney İle Dalga Geçti

Disney’in evde tek başına fikriyle Macaulay Culkin dalga geçti

Geçtiğimiz günlerde Walt Disney’in Netflix’e rakip olarak geliştirdiği Disney+ platformunun çıkış tarihi ve paket fiyatları açıklanmıştı. Bununla birlikte şirketin CEO’su Bob Iger’ın yaptığı açıklamada Netflix’ten kaldırılan Disney içeriklerinin Disney+ platformuna farklı zamanlarda tamamen ekleneceği söylenmişti. Ayrıca Müzede Bir Gece ve Evde Tek Başına gibi şu an hakları Disney’de bulunan bazı unutulmaz filmlerin tekrar çekilebileceği belirtilmişti.

 

Evde Tek Başına Filminin Konusu Ve Tarihi

İlk kez 1990 senesinde vizyona giren Evde Tek Başına serisi Macaulay Culkin tarafından canlandırılan tatlı bir çocuğun bir noel gecesi evde tek kalması ve kapıya gelen hırsızlarla mücadelesini anlatıyordu. Serinin 1990 ve 1992 tarihli ilk iki filmi Culkin’in başrolünde olduğu filmlerdi ve bugün dahi herkes tarafından hatırlanır durumda. Ancak Culkin seriden ayrıldıktan sonra 1997 senesinden 2012 senesine kadar çekilen diğer 3 Evde Tek Başına filmini neredeyse hatırlayan bir insan bile bulmak imkansız.
 

Macaulay Culkin; Günümüzdeki Halini Paylaştı

Evde Tek Başına filmlerinden yıllar sonra Culkin’in muhtemel uyuşturucu bağımlısı haline geldiği, ciddi anlamda kilo verdiği fotoğrafları paylaşıldı. İnsanlar Culkin’in son halini görünce ciddi anlamda şaşırmıştı. Evde Tek Başına serisinin yeniden çekilmesi gündeme gelince Culkin; Twitter hesabından bugünkü halini paylaştı ve “Yeni bir Evde Tek Başına böyle gözükür. Ara beni Disney” notunu düştü.  
 

Yorumlar