Exxen’in Haluk Bilginer Başrollü Dizisi Şeref Bey’in Çekimleri Başladı

Exxen’in Haluk Bilginer Başrollü Dizisi Şeref Bey’in Çekimleri Başladı

Exxen’in orijinal içeriklerinden biri olan Haluk Bilginer başrollü Şeref Bey’in çekimleri başladı.

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’in duyurusu geçtiğimiz aylarda yapılmıştı. Exxen aracılığı ile seyirci karşısı çıkacak olan Şeref Bey dizisi oldukça merak uyandırdı. Türkiye’de resmi olarak hizmet veren Netflix ve Amazon gibi dijital platformlara, hem de bu platformların yereldeki karşılığı olan BluTV‘ye rakip olacak olan Exxen’in izleyicinin dikkatini çekebilecek kurmaca yapımlara da ev sahipliğini yapacağını işaret ediyor.

Onur Ünlü‘nün yönetmen koltuğunda yer aldığı dizinin başrolünde son yıllarda Masum ve Şahsiyet gibi dizilerle gündemde olan usta oyuncu Haluk Bilginer yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Bilginer’e Devrim Yakut, Serhat Kılıç, Songül Öden, Ahmet Rıfat Şungar, Ertan Saban, Beyti Engin ve Şükran Ovalı gibi isimler eşlik edecek.

10 bölümden oluşacak komedi türündeki dizinin konusu hakkında henüz bir detay paylaşılmadı. Most Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Yusuf Reha Alp tarafından kaleme alıyor. Daha önce hem Haluk Bilginer ile hem de Onur Ünlü ile çeşitli projelerde birlikte çalışan Ali Atay ise senaryo danışmanı olarak projede yer alıyor. Çekimlerine başlanan dizinin seyirci ile ne zaman buluşacağı konusu belirsizliğini koruyor.

 

Yorumlar