Ezel Akay Filminde Başrolde Ali Atay Ve Begüm Birgören Var

Ezel Akay Filminde Başrolde Ali Atay Ve Begüm Birgören Var

Ezel Akay’ın yöneteceği Osman Sekiz filminin başrol oyuncuları Ali Atay ve Begüm Birgören oldu.

Geçtiğimiz ay içerisinde eşinden ayrılmaya çalışan bir erkeğin hikayesini anlatacak olan Haluk Bilginer, Demet Akbağ ve Elçin Sangu’lu 9 Kere Leyla filmini duyuran ve filmin fragmanını yayınlayan Ezel Akay’ın bir diğer yeni projesi Osman Sekiz’in başrol oyuncuları belli oldu. Osman Sekiz filminin başrolünde son yıllarda yönetmenlik kariyerinde hızla yükselen Ali Atay ve Begüm Birgören yer alacak.

Osman Sekiz Filminin Konusu ve Kadrosu

Ezel Akay’ın yöneteceği, yapımcılık koltuğunda daha önce Muhteşem Üçlü filmini hazırlayan Ömer Kaya’nın yer aldığı, senaryosunu Kemal Uçar’ın yazdığı Osman Sekiz filmi fantastik bir romantik komedi olacak. Filmin anlatacağı hikaye hakkında henüz bir bilgi olmasa da başrolde yer alacak olan Ali Atay ve Begüm Birgören’in bir çifti canlandıracağını biliyoruz. Filmin çekimlerine bir ay içerisinde başlanacak. Filmin yapımcısının yaptığı açıklamalara göre hazırlık süreci devam eden filmin kostümleri, mekanları ve farklı detayları en ince ayrıntısına kadar sıkıca çalışılıyor.

Senarist Oyuncu Kadrosunda

Osman Sekiz filminin oyuncu kadrosuna dair bilinen diğer bir bilgi ise filmin senaryosunu yazan senarist Kemal Uçar’ın Ali Atay ve Begüm Birgören ile birlikte oyuncu kadrosunda yer alacağı.

Yorumlar