Fantastik Film The Secret Garden’ dan Teaser Yayınlandı

Fantastik bir dünyanın kapılarını aralayan The Secret Garden filminden teaser yayınlandı.

Harry Potter filminin yaratıcısı yepyeni fantastik bir dünyanın kapılarını aralamaya hazırlanıyor. Colin Firth, Dixie Egerickx ve Julie Walters'ın başrollerini paylaştığı filmden ilk teaser seyircinin beğenisine sunuldu.

Rosie Alison ve David Heyman'ın imzasını taşıyan yapımın yönetmeniğini Marc Munden üstlenirken,  kadroda ayrıca Julie Walters, Maeve Dermody, Jemma Powell ve Amir Wilson yer alacak. Film, Frances Hodgson Burnett'ın  aynı adlı çocuk romanından uyarlandı ve Jack Thorne tarafından kaleme alındı.

The Secret Garden Filminin Konusu

İngiltere’de geçen film, Hindistan’da kendisini istemeyen varlıklı bir İngiliz aileye doğan, Mary Lennox adında 10 yaşındaki bir kızı odağına alıyor. Lennox anne ve babası öldüğünde amcası Archibald Craven ile birlikte yaşaması için İngiltere, Yorkshire'a gönderilir. Orada hasta olan kuzeni Colin ve iki çocukla ile tanışır. Çocuklar, Misselthwaite Malikanesi civarında mucizevi bir saklı bahçe bulurlar. İki travma yaşamış çocuk olan Colin ve Mary bir yandan birbirlerini iyileştirirken diğer yandan da Mary'nin ailesinin sırlarını keşfedeceklerdir.

The Secret Garden, 2020 ilkbaharında vizyona girmesi beklenirken ülkemiz için net bir vizyon tarihi açıklanmadı. 

Yorumlar