Fantastik Yapım Mary Poppins Dönüyor’dan Yeni Kare!

Fantastik Yapım Mary Poppins Dönüyor’dan Yeni Kare!

Başrolünü Altın Küre ödüllü güzel oyuncu Emily Blunt’ ın üstlendiği Mary Poppins Dönüyor filminden yeni bir kare yayınlandı.

Film, 1964 yılı yapımı Mary Poppins’ in 54 yıl sonra çekilen devam halkası olarak izleyicisiyle buluşacak.  Fantastik türdeki filmin kadrosunda Meryl Streep, Ben Whishaw, Colin Firth, Julie Walters, Angela Lansbury, Lin-Manuel Miranda, Emily Mortimer ve Dick Van Dyke gibi isimler göz dolduruyor.  Rob Marshall yönetmen koltuğunda yer alırken filmin senaryosunda David Magee imzası bulunuyor.

1930’larda Londra’nın Büyük Buhran döneminde geçen devam halkasında, ilk filmin sevimli minikleri Michael ve Jane artık büyümüşlerdir. İkili, Michael, üç çocuğu ve kâhyaları Ellen’la birlikte Cherry Tree Lane’de hayatlarını sürdürmektedirler. Ancak acı bir olay yaşanır ve Michael kişisel bir kayıp yaşar. Bu olayın ardından esrarengiz dadıları Mary Poppins tekrar Banks’lerin hayatına girer. Bu süreçte Poppins, iyimser sokak lambası yakıcısı Jack ile birlikte eşsiz sihir becerilerini kullanarak ailenin hayatlarında eksik olan mutluluk ve merak hissini yeniden keşfetmelerine yardımcı olacaktır. Poppins'in eksantrik kuzeni Topsy dahil olmak üzere renkli ve tuhaf karakterler de bu süreçte eğlenceli bir yol sunacaklardır.

Mary Poppins Dönüyor, 28 Aralık tarihinde seyirci ile buluşacak.

 

 

Yorumlar