Farah Zeynep Abdullah Yerine Aslı Enver Düşünülüyor

Farah Zeynep Abdullah Yerine Aslı Enver Düşünülüyor

Farah Zeynep Abdullah’tan boşalan rol için Aslı Enver’e teklif gitti.

Son yılların ünlü yapımcısı Mustafa Uslu’nun her zamanki gibi tartışılan yeni projesi Dumlupınar: Vatan Sağ Olsun filminde daha önce Farah Zeynep Abdullah rol alacaktı. Oyuncu ile yaşanan ayrılığın ardından rol için boşalan koltuğa Aslı Enver düşünülüyor. İstanbullu Gelin dizisindeki Süreyya rolü için kariyerinde ciddi bir yükselişe geçen Enver’in teklifi kabul edip etmediği henüz bilinmiyor.

 

Farah Zeynep Abdullah; Dumlupınar: Vatan Sağ Olsun Filmini Beğenmedi

Dumlupınar denizaltısının yaşadığı faciadaki 81 kahraman denizcimizin yaşam mücadelesini anlatacak olan Dumlupınar: Vatan Sağ Olsun filmi Mustafa Uslu tarafından ilk duyurulduğunda oyuncu kadrosunda Farah Zeynep Abdullah’ın da yer aldığı açıklanmıştı. Hatta Farah Zeynep Abdullah; filmin yayınlanan ilk fragmanında yer alıyor. Film görsellerinde de oyuncunun fotoğrafları var. Ancak çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala oyuncu senaryonun son halini gördüğünde karakterini ve hikayeyi beğenmediği için film kadrosundan ayrıldı. Filmin fragmanı olarak ise hala Farah Zeynep Abdullah’lı versiyon gösteriliyor.

Dumlupınar: Vatan Sağ Olsun Filminin Konusu ve Oyuncuları

Mustafa Uslu’nun sürekli beraber çalıştığı yönetmen Can Ulkay’ın yöneteceği ve 20 Şubat 2020’de vizyona girmesi beklenen film; 1953 senesinde tatbikattan dönerken içindeki 81 mürettebatı ile birlikte batan ve tarihimizin en acı verici kazalarından olan Dumlupınar Denizaltısı faciasını anlatıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Ali Atay, İsmail Hacıoğlu, Uğur Güneş, Taner Ölmez ve Ahmet Rıfat Şungar yer alıyor. Filmin kadrosuna katılacak baş kadın oyuncu için en büyük aday şimdilik Aslı Enver.
 

Yorumlar