Fargo Dizisinin 4.Sezonundan Tanıtım Fragmanı

Fargo Dizisinin 4.Sezonundan Tanıtım Fragmanı

Fargo’nun yeni sezonundan hem diziden hem kamera arkasından oluşturulmuş görüntüler ile tanıtım videosu paylaşıldı.

1996 yapımı Coen Kardeşler'in aynı adlı filminden uyarlanan Fargo dizisi bu ay dördüncü sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Uyarlama dizi, yayınlanmış olan sezonlarıyla orijinal ruhunu korurken aynı zamanda özgün hikayelerle de seyircinin beğenisi toplamıştı. 4.sezona ait olan tanıtım videosunda diziden ve kamera arkasından birleştirilen görüntülerle hikaye hakkında önemli detaylara yer verilmiş.

Fargo’nun 4. sezonunun başrolünü başarılı oyuncu ve komedyen Chris Rock üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Rock’a Wes Anderson filmlerinden aşina olduğumuz Jason Schwartzman, Jessie Buckley, Jack Huston, Ben Whishaw, Uzo Adub, Timothy Olyphant, Andrew Bird, E’Myri Crutchfield ve Amber Midthunder eşlik ediyor.

Merakla beklenen dizi Fargo bu kez seyircisini 1950’li yılların  Amerika’sına doğru bir yolculuğa çıkartacak. O zamanlarda göçmen akımına uğrayan Kansas eyaletini merceğine alan dizi, kamerasını İtalya’dan göç eden İtalyanlar ile Amerika’nın güney eyaletlerindeki ırkçılıktan kaçarak Kansas’a gelen Afrika kökenli Amerikalılar’a döndürecek. Amerikan Rüyası’nın peşinden giden biri İtalyan diğeri Afrika kökenli iki aile, aralarındaki barışı korumak için en büyük oğullarını takas edecekleri tuhaf bir anlaşma yaparlar. Kansas City mafyası liderinin aniden hayatını kaybetmesi işleri kontrolden çıkarırken; dizi, haraç ve uyuşturucu trafiği üzerine kurulu Kansas suç dünyasının derinliklerini seyirci ile paylaşacak. 

Fargo 4. sezon, 27 Eylül’de izleyici ile buluşacak.

Fargo 4. Sezon Tanıtım Videosu: 

Yorumlar