Fargo Dizisinin Yayın Tarihi Ertelendi

Fargo Dizisinin Yayın Tarihi Ertelendi

Sevilen dizi Fargo'nun dördüncü sezon yayın tarihi maalesef ertelendi.

Geçtiğimiz haftalarda FX'in popüler dizisi Fargo'nun dördüncü sezonunun nisan ayında yayınlanacağı duyurulmuştu. Ancak birçok çekim iptali, vizyon ertelemesi gibi Fargo dizisinin de Corona virüsü nedeniyle dördüncü sezonunun yayın tarihi ertelendi.

Fargo; Coronavirüs Yüzünden Ertelendi

FX Networks, ertelemeyle ilgili yaptığı açıklamada, "Coronavirüs dolayısıyla üretimin ertelenmesi nedeniyle, FX’in ödüllü mini dizisi "Fargo"nun dördüncü sezon önceden belirlenen 19 Nisan Pazar günü yayınlanmayacak. Üretim yeniden başladığında yeni bir prömiyer tarihi belirlenecek.” ifadelerine yer verdi. Bu erteleme kararı, dizinin 2020 Emmy Ödüllerine katılma hakkını tehlikeye atıyor. Bu tehlikeyi atlatmak için 31 Mayıs tarihinden önce dördüncü sezona ait bölümlerin çoğunun yayınlanması gerekiyor. Ama erteleme kararı, bu ihtimali zayıflatıyor.

Fargo’nun Dördüncü Sezonunda Kimler Rol Alacak?

Fargo'nun dördüncü sezonunda Uzo Aduba, Jack Huston, Jason Schwartzman, Ben Whishaw, Jessie Buckley, Salvatore Esposito, Andrew Bird, Jeremie Harris, Gaetano Bruno, Anji White, Francesco Acquaroli, Emyri Crutchfield ve Amber Midthunder seyirciyle buluşacak.

Fargo'nun dördüncü sezonunda 1950 yılında Missouri'nin Kansas City şehrindeki iki suç sendikasının arasında yaşananları izleyeceğiz. Biri İtalyan, biri Afro Amerikan olan iki grup "huzursuz" bir barış ortamı sürdürmek için her iki ailenin başkanları en büyük oğullarını takas eder. Olayların seyri Kansas City mafyasının ameliyat sırasında ölümüyle tamamen değişir.

Toplum içerisinde göç ve asimilasyon hikayesi olan, para için her şeyi yapabileceğimizi gösteren Fargo'nun dördüncü sezonu için biraz daha beklemek zorunda kalacağız.

Yorumlar