Fast And Furious 9 Filminden İlk Uzun Fragman Yayınlandı

Efsanevi Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni filminden ilk uzun fragman yayınlandı.

Hayatımıza uzun yıllar önce giren ve bir neslin hıza ve arabalara karşı özel ilgi duymasına sebep olan Hızlı ve Öfkeli serisi tam gaz devam ediyor. 2017 senesinde vizyona giren 8. filmin ardından Fast & Furious 9; seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. Hızlı ve Öfkeli, daha hızlı ve daha öfkeli olarak, tırmanarak yolculuğuna devam ederken; 9. filmden ilk uzun fragman da yayınlandı.

Fast & Furious 9 Filminin Konusu

2020 senesi içerisinde vizyona girecek olan Fast & Furious 9 filmi için yapımcı şirket olan Universal arka arkaya tanıtım paylaşımları yapmaya devam ediyor. İlk önce kısa fragmanını, ardından posterini gördüğümüz filmin uzun fragmanı da paylaşıldı. Film hakkında bildiklerimize ve fragmana göre ekibin maceraları dokuzuncu filmde de tam gaz devam ediyor. 8. filmdeki siber suçlu karakterine hayat veren Charlize Theron da filmde yer aldığına göre bu filmde de Dominic Toretto’nun kendi ekibine karşı olan savaşı devam edebilir.

Fast & Furious 9 Filminin Fragmanı

Fast & Furious 9 Filminin Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Filmin oyuncu kadrosunda efsanevi serinin çekirdek kadrosu yer alıyor. Bu kadroya ek olarak serinin 2017’de yayınlanan son filminde ekibe dahil olan isimler de filmde yer alacak. Fast & Furious 9 filminin oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Charlize Theron, Helen Mirren ve Tyrese Gibson bulunuyor. Fast & Furious 9 filminin vizyon tarihi 22 Mayıs 2020.
Hızlı Ve Öfkeli 9

Hızlı Ve Öfkeli 9

Vizyon Tarihi: 02 Nisan 2021
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar