Felaket Filmi Greenland'den İlk Fragman Yayınlandı

Felaket Filmi Greenland'den İlk Fragman Yayınlandı

Başrolünde ünlü aktör Gerard Butler'ın yer aldığı Greenland filminden ilk fragman yayınlandı. Greenland filmi 14 Ağustos'ta vizyona girecek.

Yönetmenliğini Angel Has Fallen'ın da yönetmeni olan Ric Roman Waugh'un üstlendiği Greenland, Dünya'yı yok olma tehlikesi ile karşı karşıya getiren bir kuyruklu yıldızı konu alıyor. En son 2019 yapımı Angel Has Fallen filminde izleidğimiz  İskoç aktör Gerard Butler, bir başka felaket filmi ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yayınlanan ilk fragman ile büyük heyecan uyandıran Greenland filminin senaryosunu Chris Sparling kaleme aldı.

Filmde, küçük oğlunu ve eşini Dünya'yı tehdit eden bir kuyruklu yıldızdan korumaya çalışan Jeff 'in (Gerard Butler) hikayesini konu alıyor. Güvenli bir yer bulmak için zamanla yarışan aile, birçok şehri yerle bir eden göktaşı yağmurundan kaçmaya çalışacak.

Başrolünde ünlü aktör Gerard Butler'ın yer aldığı Greenland filminin fragmanı

Gerard Butler, Entertainment Weekly ile yaptığı bir konuşmada Greenland filminde işlenen aile kavramını çok sevdiğini söyledi. Filmin başlangıçta basit bir aile draması hissi verdiğini ekleyen Butler, "Filmde bir araya gelmek için mücadele eden bir aile var. Oğulları neler olup bittiğinden emin değil ama arka planda daha endişe verici bir şey gelişiyor. Ve sonra üzerinde kontrol sahibi olmadıkları çok daha büyük, destansı, güçlü bir olayla karşılaşıyorlar. Çıkacakları yolculuk, onlara yaşamda gerçekten neyin önemli olduğunu anlama şansı veriyor. Senaryoyu okuduğumda bunun çok güçlü ve ilham verici bir mesaj olduğunu hissettim." dedi.

Greenland, ertelenmediği taktirde 14 Ağustos tarihinde vizyona girecek

Filmde Jeff karakterini canlandıran Gerard Butler'a; Morena Baccarin, Scott Glenn, Ralph rolünde David Denman, Brandon Quinn, Hayes Mercure, Andrew Bachelor ve Gary Weeks gibi isimler eşlik ediyor. 
İzleyicilere nefes kesen dakikalar yaşatacak aksiyon ve macera filmi Greenland, koronavirüs salgını nedeni ile ertelenmediği taktirde 14 Ağustos tarihinde vizyona girecek.

Yorumlar