Bayram Şekeri Tadında Filmler!

avatar
Anonim Editör

Şeker Bayramında damaklarda şeker tadı bırakacak filmlerden bir derleme hazırladık.

1.YAŞAMIN RENKLERİ / Pleasantville -1998

1.YAŞAMIN RENKLERİ / Pleasantville -1998 loading

David, en büyük hobisi siyah-beyaz tonların egemenliğindeki küçük ve kendine yeten bir kasabayı ve onun mutluluk içinde yaşayan insanlarını anlatan Pleasantville dizisini izlemek olan bir gençtir. Bir gün esrarengiz bir televizyon tamircisi, David’in evine tuhaf bir televizyon kumandası bırakır. David, bu kumanda sayesinde ablası Jennifer’ı da yanlışlıkla yanına alarak Pleasantville’in içine girer.

2.KÜÇÜK GÜN IŞIĞIM / Little Miss Sunshine -2006

2.KÜÇÜK GÜN IŞIĞIM / Little Miss Sunshine -2006 loading

Hoover ailesinin küçük, akıllı ancak kilolu kızları Olive'in tüm hayali ülkenin öteki yakasındaki bir güzellik yarışmasına katılmaktır. Birbirlerine taban tabana zıt karakterlerdeki aile üyeleri, eski bir minibüsle çıkacakları bu yolculukta aile olmanın ne demek olduğunu yeniden keşfedecektir.

3.YUKARI BAK / Up -2009

3.YUKARI BAK / Up -2009 loading

Hayatta her şeye dair çocuksu bir merakı ve heyecanı olan Ellie’nin tek hayali dünyayı gezebilmektir. Onun en yakın arkadaşı ve eşi Carl ise sakin ve risksiz yaşamayı sevmektedir. Ancak bir gün ölüm onları ayırınca Carl güvenli bölgesinden çıkıp Ellie’nin tek isteğini gerçekleştirebilmek üzere harekete geçer.

4.STAJYER / The Intern -2015

4.STAJYER / The Intern -2015 loading

Başarılı bir şirketin sahibi olan Jules Ostin, ileri yaşlardaki insanlara yönelik bir staj programı başlatır. 70 yaşındaki Ben Whittaker ile yanında çalıştığı Ostin arasındaki iş ilişkisi zamanla sağlam bir dostluğa dönüşecektir.

5.TERS YÜZ / Inside Out-2015

5.TERS YÜZ / Inside Out-2015 loading

Küçük Riley için hayat, babasının San Francisco’da yeni bir işe başlamasıyla baştan aşağıya değişir. Eski yaşamını geride bırakan Riley'ı şimdi yeni bir ev, okul ve arkadaşlar beklemektedir. Ancak Riley'in zihninin içinde yaşayan ve onun hayatının akışını belirleyen duyguları Neşe, Korku, Öfke, Nefret ve Üzüntü bu yeni hayata alışmasında ona yardım etmeye çalışırken ufak bir kaosa neden olacaktır.

İlginizi Çekebilecek Listeler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamıştır.