Zazie Beetz Filmografisinden 5 Film!

avatar
Anonim Editör

Alman asıllı genç oyuncu Zazie Beetz’in filmografisinden bir derleme hazırladık.

1.Dead Pigs -2018

1.Dead Pigs -2018 loading
Beceriksiz bir domuz çiftçisi, cıvıl cıvıl bir salon sahibi, hassas bir komi, yabancı diyarlardan gelmiş bir mimar ve muazzam zengin bir kızın yolu, binlerce ölü domuz nehirden aşağıya, hızla modernleşen Şangay'a doğru süzülürken kesişir.

2.Sollers Point -2017

2.Sollers Point -2017 loading
Hapishaneden yeni çıkan ve babasının Baltimore'daki evinde ev hapsinde yaşayan yirmi dört yaşındaki Keith, hayatını yeniden kurmak ve ayağa kalkmak için mücadele etmektedir. Ancak işsizlik, ihmal ve derinden kök salmış ayrımcılıkla baş etmeye çalışırken eski alışkanlıklarına direnmek hiç kolay olmayacaktır.

3. Geostorm -2017

3. Geostorm -2017 loading

Dünyadaki iklim değişikliği, insan ırkını tehdit eder hale gelince ülkeler bir araya gelerek Dutch Boy adı verilen bir iklim kontrol sistemi oluşturmuştur. Dünyanın her yerini saran uydulardan oluşan bu sistem doğal afetleri önleme ve hava durumunu kontrol etme görevini 2 yıl başarıyla sürdürdükten sonra yaşanan teknik bir arıza, her şeyi alt üst eder. Dünyanın bir manyetik fırtına sonucunda yok olmasını önlemek için birilerinin uzaya giderek uydulardaki sorunu çözmesi gerekecektir.

4. Wolves 2016

4. Wolves 2016 loading

Anthony görünürde geleceği çok parlak olan ve her şey önünde serilmiş 18 yaşında bir öğrencidir. Corneel Üniversitesi tarafından seçilmiştir, basketbol yıldızıdır, takım kaptanıdır, güzel bir kız arkadaşı ile uzun dönemde çıkmaktadır ve etrafı onu seven arkadaşlarıyla çevrilidir. Fakat kimsenin bilmediği, Anthony’nin babasının kumar bağımlısı olduğu, aralarının hiç iyi olmadığı ve annesinin ise aileyi bir arada tutmak için uğraştığıdır.

5.Applesauce -2015

5.Applesauce -2015 loading

Lise öğretmeni Ron hayatta yaptığı en korkunç şeyi itiraf ettikten kısa bir süre sonra sahibi belirsiz vücut parçalarının olduğu isimsiz paketler almaya başlar. Ron ona bunu yapanını kim olduğunu bulmaya çalışırken herkesten şüphelenecek, evliliği büyük bir sınavdan geçecek ve trajikomik olaylara sebep olacaktır.

İlginizi Çekebilecek Listeler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamıştır.