FilmBox Ekranında Haziran, 3 Prömiyerle Bitiyor

FilmBox Ekranında Haziran, 3 Prömiyerle Bitiyor

FilmBox, 27 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında yayınlanacak 3 muhteşem film prömiyeri ile ekranlarımızdan hayatlarımıza renk katacak.

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, hayatın kontrollü sosyalleşme ve normalleşme ritmine girdiği şu günlerde, dünya yıldızlarını etkileyici öykülerle birleştiren en kaliteli yapımları ekranlarımıza getirmeye devam ediyor. 

SPI International, FilmBox'un yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. SPI International bünyesinde, ülkemizin yanı sıra 25 ülkede 30 milyon kişiden oluşan geniş bir abone kitlesine ulaşan FilmBox, Narcos gibi popüler TV dizileri, gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler ve gibi farklı türlerde içerik sunuyor. SPI International kanalları arasında, dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu yarışmalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor.

İntikam Peşinde (Vengeance) - 27 Haziran Cumartesi– Saat 21.30

27 Haziran Cumartesi gecesi, Fransız sinemasının efsane oyuncusu Johnny Halliday sürükleyici bir filmle FilmBox ekranlarında olacak. “İntikam (Vengeance)” adını taşıyan film, ismini ve konusunu bir Fransız polis şefinin Hong Kong’da kızının ailesine düzenlenen ve kızının eşi ve iki çocuğunun ölmesiyle sonuçlanan bir saldırının ardından ettiği intikam yemininden alıyor. Polis şefinin, katilleri bulmasına yardımcı olması için mafya ile çalışan üç tetikçiyle iş birliği yapması konu ediliyor. 

Kana Kan: Misilleme (Kickboxer: Retaliation) - 28 Haziran Pazar– Saat 21.30

28 Haziran Pazar gecesi ise, aksiyon dünyasının büyük isimleri, heyecan fırtınası bir filmle FilmBox ekranlarına gelecekler. “Kana Kan: Misilleme (Kickboxer: Retaliation)” isimli film, klasik aksiyon starları Jean-Claude van Damme ve Cristopher Lambert gibi, boks ve kickbox sporlarında dünya şampiyonu olmuş Mike Tyson ve Rico Verhoeven’i ve “Taht Oyunları (Game of Thrones)” dizisinde “Dağ” karakterine hayat veren Júlíus Björnsson’u bir araya getiriyor. Baştan sona bir aksiyon fırtınası sunan film, son zaferinden sonra Tayland’a adım atmamaya ant içen bir şampiyonun, gelinini kaçırıp kendisine şantaj yapan yer altı ölüm maçlarının efendisi yüzünden bir kez daha ölümüne bir dövüşe katılmasını konu alıyor. 

Kan (Blood)– 29 Haziran Pazartesi – Saat 21.30

29 Haziran Pazartesi gecesi FilmBox ekranlarına gelecek olan “Kan (Blood)” ise, bir polis ailesinin ahlaki açıdan çöküşünü konu alan bir gerilim filmi. Film eski bir polis şefi olan babalarının gölgesinde kalan iki polis kardeşin kendi işledikleri bir suçu araştırmasını konu alıyor.

FilmBox izlemek isteyen sinema severler, seçkin TV platformları TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca, FilmBox Live websitesi ve uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

Yorumlar