Filtreler

Filmler

20.461 sonuç Sırala
Filtrele

Tüm filmler kategorisinde herhangi bir sınıflandırma olmadan web sitesine eklenen sıraya göre bütün yerli filmler ve yabancı filmler listelenir. Eğer kullanıcılar özellikle belirli bir kategoride film aramak istiyorsa, o kategoriye girerek listelenen filmleri inceleyebilir. Örneğin özellikle komedi filmlerini incelemek isteyen kişinin bu kategoriye girmesi gerekir. Korku filmlerine göz atmak isteyenlerin ise korku filmleri kategorisine girmesi mantıklı olur.

Bazıları ise kategoriye bakmaksızın yeni çıkan filmlere göz atmak ister. Böyle bir durumda bütün filmlerin yer aldığı kategoriye girilmesi gerekir. Burada aile, aksiyon filmleri, animasyon, belgesel, bilim kurgu, biyografi, çocuk, dövüş, dram, fantastik, gerilim, gizem, komedi, korku, macera, polisiye, psikoloji gibi bütün film çeşitleri yer alır.

Tüm Filmler Kategorisinde En Popüler Filmler

Tüm filmler kategorisinde en popüler filmlerin başında 2010 yılı yapımı Inception gelir. Ünlü bilim kurgu yazarı Christopher Nolan'ın en ünlü filmleri arasında yer alan film, günümüzde halen bilim kurguya yön vermektedir. Ancak psikolojik, gerilim tarzı bile sayılacak bu filmi bazı film severler kategorize bile edememektedir.

En çok izlenen bir diğer film ise 2012 yapımı Avengers filmidir. Gösterime çıktığı andan itibaren popülerliğinden ödün vermeyen film, devam filmleri ile de aynı etkiyi seyircilerde bırakmaktadır. 2015 yapımı olan Star Wars Güç Uyanıyor filmi de milyonlarca insanın en sevdiği filmler arasına girmeyi başarmıştır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgiyle takip ettiği devam filmleri de büyük yankı uyandırmıştır.

2017 yılında yapılmış olan Logan filmi de en iyi filmler arasındadır. 2017 yılından beri popülerliğini kaybetmeyen filmde, Hugh Jackman'ın performansı büyük beğeni kazanmıştır. Film genel olarak mutantlar dünyasında gerçekleşen olayları konu almaktadır.

Cinedb ile En Çok İzlenen Filmler

Cinedb olarak kullanıcılarımıza çok sayıda çeşitli filmleri sunmaktayız. Tüm filmler kategorisi ile kullanıcılarımız her türde filmi tek bir alanda görebilme olanağına sahip olur. Bu bölümde filmler siteye eklenme sırasına göre listelenir. Böylece yeni gelen filmlerin incelenmesi kolay olur. Ayrıca filtreleme ile en çok izlenen filmlerin bilgilerine

Her bir filmin konusu, yönetmeni, oyuncuları ve yorumlarına bu kategoriden ulaşmak mümkündür. Ayrıca filmlerin fragmanları ile fikir sahibi olan kullanıcılarımız pratik bir şekilde filmleri görüntüleyebilir.

Ayrıca izlenmesi gereken filmleri bir araya getirdiğimiz sinema listeleri sayfamıza da göz atarak en iyi film önerileri ile izleyeceğiniz filme kolayca karar verebilirsiniz.

/853