Fındıkkıran ve Dört Diyar’dan Büyüleyici Poster!

Fındıkkıran ve Dört Diyar’dan Büyüleyici Poster!

Joe Johnston ve Lasse Hallström ikilisinin imzasını taşıyan Fındıkkıran ve Dört Diyar filmi fantastik bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Korku Seansı, Alacakaranlık Efsanesi ve Yıldızlararası gibi filmler ile karşımıza çıkan genç yıldız Mackenzie Foy’ un başrolü üstlendiği filmden büyüleyici bir poster yayınlandı. Kadrosunda güzel yıldız Keira Knightley,  Jayden Fowora-Knight, usta oyuncu Morgan Freeman, Matthew Macfadyen, ödüllü oyuncu Helen Mirren, Richard E. Grant, Jack Whitehall yer alıyor

Genç Clara'nın, vaftiz babası Drosselmeyer tarafından bir parti sırasında kendisine verilen kutusu çok özel bir hazineyi saklamaktadır. Bu kutuda Clara'nın, hayata zamansızca veda etmiş olan annesinin paha biçilemez altın tarağı vardır. Ancak bu kutunun eşi benzeri olmayan anahtarı, garip ve esrarengiz bir paralel dünyada kaybolmuştur. Clara bu paralel dünyada bir fare çetesiyle, Çiçekler Ülkesi, Tatlılar Ülkesi, Kar Taneleri Ülkesi olmak üzere 3 boyuta hükmeden hükümdarlarla ve yolculuğunda ona eşlik edecek olan Phillip isimli bir askerle tanışır. Clara ve Phillip, despot Zencefil Anne'nin yönetimindeki 4. boyutta da anahtarı aramak ve dengesi bozulmuş olan paralel evrene denge getirebilmek zorundadır.

Fındıkkıran ve Dört Diyar’ ın ülkemiz için vizyon tarihi 2 Kasım

Yorumlar