Ford V. Ferrari Filminden Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Christian Bale ve Matt Damon isimlerinin başrolde yer aldığı Ford v. Ferrari filminden fragman yayınlandı.

İlk duyulduğunda büyük bir heyecan uyandıran ve ilk fragmanıyla da dikkatleri üzerine çeken Christian Bale ve Matt Damon ikilisinin başrollerinde yer aldığı Ford v. Ferrari filminin ikinci fragmanı da nihayet yayınlandı. Fragmanla birlikte filmin nasıl olacağına dair birçok yeni detay ortaya çıktı. Ford v. Ferrari filmi ile ilgili en büyük detay ise filmde hiç CGI yani özel efekt kullanılmamış olması. Yani bu filmde göreceğiniz her şey gerçek!

 

Ford v. Ferrari Filminin Konusu

Ford v. Ferrari filmi 60’lı yıllarda düzenlenen ve Le Mans 24 Saat Yarışları olarak bilinen efsane serinin 1966 senesindeki Ford - Ferrari markaları arasındaki rekabete odaklanacak. Rekabete bir miktar Ford markası tarafından bakacak olan filmde İngiliz yarışçı Ken Miles’ı ve tekniker Carroll Shelby’nin hikayesini izleyeceğiz. İkili dönemin efsane markası Ferrari’ye Le Mans yarışlarında meydan okuyacaklar. Christian Bale; Ken Miles karakterine hayat verirken Matt Damon da Carroll Shelby’i canlandıracak.
 

Ford v. Ferrari Filminin Yönetmeni ve Vizyon Tarihi

Ford v. Ferrari filmini 2017 senesinde Logan filmini de yöneten James Mangold yönetiyor. Filmde hiç CGI kullanılmaması yönetmenin bir kararıydı. Yönetmen bu sayede bir yarış filminden çok bir karakter draması yaratmayı amaçladı. Film 15 Kasım 2019 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Ford V Ferrari Filminin Yeni Fragmanı

 
Asfaltın Kralları

Asfaltın Kralları

Vizyon Tarihi: 14 Kasım 2019
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar